- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryBella Hadid używa tej sztuczki na odciąganie powietrza każdego ranka
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Bella Hadid używa tej sztuczki na odciąganie powietrza każdego ranka


Właśnie poznaliśmy kolejny sekret Belli Hadid dotyczący uzyskania napiętej skóry i nie wymaga to użycia żadnych narzędzi. W niedawnym filmie na Instagramie supermodelka ćwiczy poranną rutynę zimnego zanurzania twarzy, którą wykonała jej długoletnia przyjaciółka i wizażystka, Isamaya Ffrench.

Znana również jako „twarz lodowa”, ta metoda usuwania zaciągnięć ma natychmiastowy efekt ściągania i odpychania skóry, ponieważ powoduje zwężenie porów i zwężenie naczyń krwionośnych. Zanurzanie się na zimno, zwłaszcza na całym ciele, pomaga również zmniejszyć zmęczenie i napięcie. Według Odkryj magazynniedawne studium przypadku wykazało, że kobieta, która cierpiała na depresję od ośmiu lat, przestała brać leki przeciwdepresyjne po pływaniu w zimnej wodzie raz w tygodniu, poprawiła jej nastrój.

Hadid często publikuje o swoich innych sekretach odpychania, a ostatnio podzieliła się swoim energicznym treningiem FaceGym, który, jak mówi, „pomaga z szalonym stanem zapalnym / obrzękiem, który dostaję od mojej boreliozy”. Wykorzystuje to wysokociśnieniowy zastrzyk zamrożonego CO2, który aktywuje mikrokrążenie krwi i wzmacnia kolagen. Wygląda na to, że Hadid skłania się ku wszystkim zimnym zabiegom na twarz, a my podążamy jej śladami.Źródło strony

Ostatnie Posty