- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryBest Buy rozszerza się na pielęgnację skóry
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Best Buy rozszerza się na pielęgnację skóry


Best Buy nie jest już tylko sprzedawcą nowego odkurzacza lub przyborów szkolnych. Teraz możesz kupić niezbędne produkty do pielęgnacji skóry w miejscu docelowym technologii. Marki, które kochamy — Foreo, Vanity Planet i PMD Beauty — pojawiły się w zeszłym tygodniu w sieci i w 300 sklepach — są teraz na wyciągnięcie ręki.

Best Buy oferuje również jeden z naszych ulubionych nowych produktów roku: TheraFace Pro (399 USD), urządzenie, które można zabrać ze sobą wszędzie, które zapewnia terapię LED, perkusyjną, chłodzącą i oczyszczającą twarz.

„W ciągu ostatnich kilku lat widzieliśmy niesamowite innowacje w branży kosmetycznej – od istniejących marek po nowe, które co roku wprowadzane są na rynek”, mówi Frank Bedo, starszy wiceprezes ds. handlu elektronicznego i merchandisingu w Best Buy, WWD. „Nikt nie zna technologii takiej jak Best Buy, a dzięki tak imponującym postępom w tej przestrzeni cieszymy się, że możemy być miejscem, w którym klienci mogą odkryć te nowe opcje”.

Ten ruch nastąpił po wielu korektach w ekwipunku sklepu w marcu 2021 r., Kiedy połączył siły z Apple, aby rozszerzyć działalność o technologię wellness i opieki zdrowotnej za pośrednictwem Apple Watch. Według Nurkowanie detaliczne, Best Buy wydał również narzędzia BHP dla osób starszych i nabył Current Health, platformę technologiczną opieki domowej i elastyczną zdalną opiekę. Z pięknem na liście, Best Buy rozszerza zasięg swoich klientów i nadąża za klimatem sprzyjającym urodzie i dobremu samopoczuciu.Źródło strony

Ostatnie Posty