- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellnessBeth Behrs o bambusowych maszynkach do golenia, jej aktualnym zestawieniu Cetaphil-CeraVe i...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Beth Behrs o bambusowych maszynkach do golenia, jej aktualnym zestawieniu Cetaphil-CeraVe i dlaczego pakowanie lunchu jest jej stałym elementem


Kiedy Schick Intuition szukał celebrytki, która podzieli się wiadomością na swoim nowym Bamboo linia—łatwa, inteligentna i zrównoważona wymiana jednorazowych maszynek do golenia — nie szukali dalej niż 2 spłukane dziewczyny oraz Sąsiedztwo gwiazda, Beth Behrs, aby przekazać orędzie niezwiązane z kaznodziejstwem. W prawdziwym stylu Behrsa kampania jest przezabawna (pomyśl o śmiechu w stylu skeczu SNL), a przesłanie jest proste: potrząśnij „zieloną winą” i zrób krok, bez względu na to, jak mały może być, w celu włączenia eko- przyjazne zmiany w Twojej rutynie samoopieki i dobrego samopoczucia.

Dlaczego to partnerstwo?

„Jeśli śledzisz mnie na Instagramie, wiesz, że mam obsesję na punkcie natury i dbam o Matkę Ziemię. Ale wydaje się, że w dzisiejszym świecie wszystko jest tak przytłaczające… a czasami przytłaczająca chęć wykonania naszej części sprawia, że ​​prawie nie robimy tego, ponieważ nie wiemy od czego zacząć. Dlatego uwielbiam pomysł z tą brzytwą. Jest to opakowanie z tektury, które nadaje się do recyklingu i jest certyfikowane w sposób zrównoważony, a ponadto ma uchwyt z odnawialnego bambusa, dzięki czemu nasze wysypiska nie wypełniają się tak dużą ilością plastiku”.

„Zielona wina” jest prawdziwa.

„Tak! Wydaje się, że wielu z nas to ma… jakbyśmy nie robili wystarczająco dużo, a to jest coś, co możemy zrobić, co jest częścią naszej rutyny, czymś, co jest łatwe i przewiewne. Mamy też zabawne, komediowe podejście do „zielonej winy” ze spotem i niektórymi z tych słynnych, bogatych celebrytów, którzy robią te wszystkie niesamowite rzeczy, aby pomóc środowisku. Fajnie było pokręcić się, komicznie, z tym i dobrze się bawić, mówiąc ludziom, jak mogą pomóc ziemi”.

Czy jest coś jeszcze, na co ostatnio dokonałeś trwałej wymiany?

„Cóż, najwyraźniej zacząłem to robić od brzytwy, co było dla mnie ogromne, ponieważ było to jedno z miejsc, w których nie dokonałem zamiany. Lubię też torby wielokrotnego użytku na kanapki, ponieważ prawie codziennie pakuję lunch jak małe dziecko [laughs]; Jestem naprawdę wybrednym zjadaczem. Poza tym mój mąż i ja od lat staramy się być jak najbardziej wolni od plastiku w domu. Oczywiście, torby na targ, torby na zakupy i tego typu rzeczy to łatwa zamiana. Potem nić dentystyczna, ja też to zrobiłem. Jest marka Boka, która ma węglową nić dentystyczną, którą uwielbiam. Są też bambusowe szorowarki przeznaczone do mycia naczyń, których użyłem zamiast gąbek. To dużo drobiazgów. I komponowanie! Robię to od dłuższego czasu. Po prostu trzymam kosz na blacie.

Jesteś taki dobry. Wiem, że rozmawialiśmy już wcześniej o stresie i dbaniu o siebie, a twój harmonogram nie zwalnia. Czy jest coś, co robisz inaczej, co teraz działa na ciebie?

„O tak. Wszystko zależy od dnia, ale rzecz, która pozostaje dla mnie niezmienna — poza czasem spędzonym z końmi, spędzaniem czasu na świeżym powietrzu i spędzaniem czasu na ogrodnictwie teraz, gdy nadeszła wiosna — to moja Yoga Nidra; Wykonuję te kierowane medytacje prawie codziennie. Pragnę tego teraz – a jeśli tego nie robię, widzę różnicę. Ja też się nie biję, jeśli nie dojdę do tego. Właśnie zacząłem uczyć też Yoga Nidra i uwielbiam móc się nią dzielić i, twórczo, jest to dla mnie naprawdę dobre ujście. Fajnie było móc podzielić się tym, co tak bardzo mi pomogło”.

Lubisz też piękno. Czy jest coś nowego, co ci się podobało?

„Szczerze, maski naprawdę odcisnęły piętno na mojej skórze! Jestem pewien, że tak jest w przypadku wielu osób, ale po ich noszeniu otrzymywałem naprawdę złą reakcję alergiczną, więc poszedłem bardzo delikatnie i na razie trzymam się Cetaphil i CeraVe. Zwykle lubię używać całkowicie naturalnych produktów do skóry, ale i nie wiem dlaczego, nie mogłem ich używać z maskami. Ale zazwyczaj jestem dziewczyną KORA Organics. Uwielbiam linię Mirandy Kerr”.

Czego nie możesz się doczekać tego lata?

„O mój Boże, tak bardzo. Jestem naprawdę podekscytowany moim warzywnikiem. W zeszłym roku odniosłem wielki sukces i okropny nieudany. Nie ma sukcesu z kabaczkami, ale mam ogórki, więc jestem gotowa na drugą rundę! Naprawdę nie mogę się doczekać przebywania na zewnątrz i na plaży. Zawsze lubię robić wszystko, co odda naturze i zawsze lubię spędzać jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu, kiedy mam wolne od pracy.”Źródło strony

Ostatnie Posty