- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzBethenny Frankel mówi, że ten 12-dolarowy podkład SPF jest tak dobry jak...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Bethenny Frankel mówi, że ten 12-dolarowy podkład SPF jest tak dobry jak Armani


„Przyciemniana przestrzeń SPF jest zatłoczona”, mówi Bethenny Frankel, i nie mogliśmy się z tym bardziej zgodzić. Chociaż uwielbiamy być rozpieszczani, jeśli chodzi o przyciemnianą ochronę przeciwsłoneczną, to może być trudno przebić się przez wszystkie produkty na rynku. Na szczęście przedsiębiorca i były Prawdziwe gospodynie domowe Nowego Jorku gwiazda wykonała pracę i ukoronowała zwycięzcę w zakresie podkładu i przyciemnianej przestrzeni SPF.

„Jeśli chcesz przyciemnionego produktu SPF, znalazłeś swoją dziewczynę, ponieważ wypróbowałem je wszystkie”, mówi Frankel w niedawnym Post TikTok. „Neutrogena tworzy najbardziej niesamowity podkład SPF, który ma 20”, mówi, podnosząc Neutrogena Zdrowa Skóra Płynny Makijaż Szerokie Spektrum SPF 20 (12 dolarów). Frankel posuwa się nawet do stwierdzenia, że ​​jest „tak dobra jak fundacja Armaniego czy Diora”.

Jeśli chcesz czegoś z nieco mniejszym pokryciem, aby uzyskać bardziej naturalny wygląd, sugeruje Frankel Wieża 28 słonecznych dni SPF 30 (30 dolarów). „Tower to najlepiej przyciemniany filtr SPF. Mówię, że wślizguje się w skórę, dopasowuje się do odcienia skóry”, mówi Frankel. Jednak na tym się nie kończy. Frankel daje widzom kilka dodatkowych opcji.

Według Frankela, wiceliderem Tower 28 jest ILIA Super Serum Farba do skóry SPF 40 (48 dolarów). Potem przychodzi Laura Mercier Tinted Moisturizer Bezolejowy o szerokim spektrum SPF 20śledzony przez L’Oréal Age Perfect Radiant Serum Podkład (17 USD), z filtrem SPF 50. Tego lata nie masz wymówki, aby nie używać ochrony przeciwsłonecznej, która oferuje tak wiele sposobów na zachowanie bezpieczeństwa, jednocześnie utrzymując promienną skórę.Źródło strony

Ostatnie Posty