- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaCiałoBethenny Frankel ujawnia, jakie zabiegi kosmetyczne wykonała
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Bethenny Frankel ujawnia, jakie zabiegi kosmetyczne wykonała


Wiele byłych i obecnych Real Housewives zdecydowało się na operacje kosmetyczne i otwarcie na ten temat. Dawny Prawdziwe gospodynie domowe z Nowego Jorku gwiazda i przedsiębiorca Bethenny Frankel właśnie ujawniła swoją pracę i jest zaskakująco minimalna.

Frankel niedawno udostępnił „wiosenne selfie bez makijażu” na Instagramie. „To ja prosto z łóżka, bez biustonosza, przygotowująca moją córkę do szkoły” – napisała w podpisie. Następnie gwiazda szczegółowo opisała zabiegi kosmetyczne, które wykonała. „Próbowałem botoksu, ale nie jestem regularny w niczym innym niż maseczki” – napisał Frankel.

W 2021 roku 51-latka opowiedziała nam o swoich doświadczeniach z Botox Cosmetic. „Muszę przyznać Howardowi Sobelowi zasługę za to, że był pierwszą osobą, która zrobiła Botox Cosmetic w szczęce, aby złagodzić moje szlifowanie”, powiedział Frankel. „Miałem tak wyraźne mięśnie żuchwy, że czułem się tak, jakbym od lat robił biceps. Rozpręża. Pomaga przy bólach głowy. To po prostu niesamowite”. Opowiedziała nam również o swojej twarzy Ingrid Tsung, która daje „bardzo dokładnie oczyszczające maseczki”.

Frankel kontynuowała w swoim podpisie: „Ku rozczarowaniu wielu nie przeszłam operacji plastycznej (z wyjątkiem podniesienia piersi). „Boję się zaryzykować planową operacją, nie sądzę, że JESZCZE tego nie potrzebuję, a byłbym tym, który skończyłby wyglądać jak kosmita Vulcan. To ja. Tak wygląda moja 51.”.

Gwiazda zaznaczyła, że ​​chciałaby zrobić sobie odrosty, potrzebuje podcięcia włosów i ma cienie pod oczami dzięki nocnej margaricie. Jednak zamknęła podpis zachęcającą uwagą, zachęcając innych do udostępnienia „#thisismemakeupfree selfie, ponieważ jesteś piękna”.

Źródło strony

Ostatnie Posty