- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażBethenny Frankel uwielbia ten podkład do drogerii za 8 USD
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Bethenny Frankel uwielbia ten podkład do drogerii za 8 USD


Bethenny Frankel jest jedną z naszych ulubionych celebrytek na TikTok, ponieważ dzieli się swoimi ulubionymi zdrowymi przepisami, swoimi niezbędnikami dla urody i ćwiczeniami. W jednym ze swoich najnowszych filmów przedstawia wszystkie produkty do makijażu, które obecnie kocha, a lista nie jest krótka.

„Uciekaj, nie chodź… żeby kupić te ulubione piękności”, opisuje wideo. „To jest moja lista miłosna — rzeczy, które kocham” — mówi. „Próbowałem już wszystkiego, to są rzeczy, które powinieneś kupić”.

Jako bazę do makijażu używa Covergirl Priming Glow Mist (8 USD) i Jones Road kij olejowy (26 USD), a następnie Giorgio Armani Luminous Silk Foundation (65 USD) lub Ilia Super Serum Farba do Skóry SPF 40 (48 dolarów). „Zdobądź dobry pomarańczowy korektor, podoba mi się ten od Okładka FX (18 USD), a Wet n Wild ma niezły mały Korektor (5 USD). Dla policzków to Laura Mercier Koloryzujący Nawilżający Róż (28 USD), Róż w sztyfcie Westman Atelier Baby Cheeks (48 USD) lub Milani Supercharged Multistick do ust i policzków (9 USD). „To zwycięzca, zmieniacz gry, bez tego byłby zdenerwowany”.

Jej oko często składa się z Tarte Lights, Camera, Lashes Tusz do rzęs 4 w 1 (24 USD) i Maybelline Tattoo Studio Brow Lift Stick w sztyfcie (13 dolarów). “Paleta do oczu Patricka Ta (68 USD) jest po prostu wspaniały… I naprawdę bardzo lubię Różany kremowy cień do powiek Rare Beauty (20 dolarów). Możesz też użyć go jako wargi”. Jej ulubionymi cieniami do powiek z drogerii są Wet n Wild Color Icon Multi-Stick (5 USD).

Jej ulubione produkty do ust pochodzą od Hermesa: Hermetyczny olejek pielęgnacyjny z infuzją (55 USD) i Szminka Hermes Rouge (72 USD).Źródło strony

Ostatnie Posty