- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryBlake Lively uwielbia ten stonowany krem ​​nawilżający z aprobatą dla wrażliwej skóry
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Blake Lively uwielbia ten stonowany krem ​​nawilżający z aprobatą dla wrażliwej skóry


Tak jak Nas tygodniowo niedawno zgłoszony Blake Lively reklamowany Lekka osłona środowiskowa Darphin INTRAL SPF 50 (48 USD) jako niezbędny element jej rutynowej pielęgnacji skóry w jej historii na Instagramie.

Ten lekki krem ​​nawilżający, SPF i hybryda tonizująca to sekret kultowego blasku Lively, a wszystko sprowadza się do składników produktu. Wymienione na odwrocie etykiety: białko pszenicy jako osłona przed zanieczyszczeniami środowiska, tlenek cynku chroniący przed szkodliwymi promieniami słonecznymi i dwutlenek tytanu chroniący przed promieniami UV.

Jeśli przejdziesz do części z recenzjami na stronie produktu, zobaczysz, jak wiele miłości otrzymuje ten SPF od wszystkich na całym świecie. „Mam jasną, wrażliwą skórę z trądzikiem różowatym, a ten krem ​​przeciwsłoneczny jest moją zbawczą łaską” — pisze zadowolony klient. „Jest tak delikatny i ma idealną konsystencję, niezbyt tłusty z pięknym odcieniem. Nie ma też tak okropnego zapachu SPF. Właściwie mogę ponownie nałożyć to w ciągu dnia i nie czuć się tłustym”. Inny pisze: „Nigdy nie użyję innego SPF na mojej twarzy! Jest lekki, delikatny i można go stosować w okolicach oczu, co jest rzadkością w przypadku produktów z filtrem SPF!”

W przeszłości Lively udostępniała na swojej stronie inne ulubione piękności, w tym Kluczowe światło (330 dolarów), z którym zapoznała ją jej wizażystka. Lubi również produkty takich marek jak Charlotte Tilbury, La Mer i Giorgio Armani.

.Źródło strony

Ostatnie Posty