- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryBliskie spojrzenie na to, co Winnie Harlow trzyma na swojej próżności
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Bliskie spojrzenie na to, co Winnie Harlow trzyma na swojej próżności


Wie, że przed nią było kilka linii kosmetyków wspieranych przez celebrytów, ale modelka Winnie Harlow jest przekonana, że ​​jej nowa CAY SKIN będzie linią, która zapewni najbardziej nawilżający krem ​​przeciwsłoneczny, który każdy będzie chciał nosić – bez wyjątków. „Moim celem jest, abyś czuła się tak pewna siebie, że będziesz chciał pokazać więcej skóry”.

JAMIE BRUCE

Wzrost pewności siebie

„Dorastanie z bielactwem sprawiło, że poważnie podchodzę do pielęgnacji mojej skóry i czuję się najbardziej pewnie, gdy jest promienna i zdrowa. Chcę, żeby wszyscy pod słońcem czuli się tak samo. Osoby o wszystkich karnacjach, typach ciała, piegach i znamionach urody powinny czuć się dobrze, pokazując więcej skóry i akceptując swoją wyjątkowość”.

Tkacz snów

„Uwielbiam produkty do ciała, które są dekadenckie i odżywcze oraz utrzymują zdrowy wygląd skóry; Bardzo chciałbym zrobić coś takiego. Moim celem jest opracowanie produktu, który ułatwi ludziom ponowne nakładanie SPF w ciągu dnia, aby nasza skóra była zawsze chroniona, ale na razie myślę, że to dobry początek.”

Święte Graale

„Mam obsesję na punkcie naszego Balsam do ust Isle Glow (14 USD), który ma SPF 30. stale używam balsamu do ust przez cały dzień, a ten trwa długo i ma ochronę przeciwsłoneczną. Rzadko noszę szminkę, więc lubię ją nosić samodzielnie lub z Konturówka do ust Charlotte Tilbury (24 USD), kiedy robię lekki glam. Mój drugi produkt nie jest technicznie dla piękna: używam Krople do oczu Visine (5 USD), aby uspokoić moją skórę, gdy jest trochę zaczerwieniona i podrażniona. To niesamowity hack i działa za każdym razem!”

Dorastałem z chorobą skóry – i to sprawia, że ​​poważnie podchodzę do stworzenia linii, która pomoże ci czuć się komfortowo w swojej skórze.

Szlak zapachowy

„Uwielbiam eksperymentować z różnymi zapachami. Niedawno odkryłem Santal rumieniec Toma Forda (270 dolarów), co jest seksowne i pociągające. Zawsze jestem na YouTube, oglądam samouczki i uczę się nowych sztuczek, i używam Toner Paula’s Choice (22 USD), po znalezieniu go w króliczej norce YouTube. Mój najlepszy przyjaciel i ja też naprawdę kochamy Charlotte Tilbury Magic Cream (100 dolarów) – dokładnie to. Czysta magia. Ostatnio w nocy używam Sunday Riley Luna Olejek na noc na noc (105 dolarów).”

Lista zdjęć

„Z jakiegoś powodu na wielu sesjach, nad którymi pracowałem w tym roku, wizażyści używali tego Makeup by Mario Master Mattes Eyeshadow Palette (48 dolarów). Jest idealny dla smoky eye lub do stworzenia bardziej naturalnego wyglądu. Teraz nie podróżuję bez niego! Do włosów moja stylistka Davontae poleciła moją absolutnie ulubioną perukę, którą jest Missy’s Hair Boutique. Właściwie to długa, kręcona peruka, którą nosiłam w kampanii CAY SKIN. Kocham to.”Źródło strony

Ostatnie Posty