- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellnessBobby Berk o swojej ulubionej transformacji „Queer Eye”, łatwych zamianach zrównoważonego rozwoju...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Bobby Berk o swojej ulubionej transformacji „Queer Eye”, łatwych zamianach zrównoważonego rozwoju i filtrze SPF, który „zmienił jego życie”


Jest jedną piątą sensacji Netflix Dziwne oko, prawdziwy ekspert od projektowania wnętrz i znakomity autor, ale teraz Bobby Berk współpracuje z Sensodyne, aby dostosować się do dwóch jego samozwańczych pasji: higieny jamy ustnej i zrównoważonego rozwoju.

Rozmawialiśmy z Berkiem o jego sztuczkach na rzecz zrównoważonego rozwoju, jego najlepszej sztuczce, dzięki której przestrzeń wydaje się spokojniejsza, oraz o oszczędzającym skórę towarzyszu obsady Jonathan Van Ness, który „wjechał mu do głowy”.

Na tej współpracy z Sensodyne…

„Opieka zdrowotna jamy ustnej zawsze była czymś, co – nie zamierzona gra słów – wwiercono mi się w głowę. Kiedy byłam mała, moja mama tak szalała za tym, że myła moją siostrę i moje zęby od czasu do czasu, aż mieliśmy około 12 lub 13 lat. Więc to zawsze było coś bliskiego i drogiego mojemu sercu. A potem, odkąd kręciliśmy Dziwne oko, mieliśmy taki szalony harmonogram i byliśmy tak zmęczeni, że w ciągu ostatnich kilku lat wypiłem o wiele więcej kawy niż w poprzednim życiu. I zauważyłem, że moje zęby zaczęły stawać się wrażliwe, ale najpierw pomyślałem, że to próchnica. A ja pomyślałem, że nie, przez całe życie mam tylko jedną jamę, dzięki mamie. Poszedłem więc do dentysty, a oni powiedzieli: „Nie, nie masz żadnych ubytków. Twoje zęby stają się po prostu wrażliwe od kwasu, który masz w ustach przez cały dzień po kawie. Więc powiedziała, że ​​powinienem zacząć używać Sensodyne. Więc wtedy mój agent przyszedł do mnie i powiedział: „Hej, Sensodyne chce z tobą pracować”. A ja na to: „Genialne. Używam ich na co dzień. To zapałka stworzona w niebie.

Połącz to z faktem, że Sensodyne właśnie wprowadził na rynek zupełnie nową dętkę, którą można poddać recyklingowi, było idealnie. A jest jeszcze lepiej, ponieważ będąc w branży budowlanej, nasza branża niestety wytwarza tyle odpadów, że zawsze staram się to zrównoważyć, używając produktów, które tego nie robią. A teraz moja pasta do zębów Sensodyne również może zostać poddana recyklingowi”.

O wpływie Jonathana Van Nessa na jego rutynową pielęgnację skóry…

„Jego stres związany z filtrem przeciwsłonecznym zdecydowanie bardziej wpadł mi do głowy. Zdecydowanie używam teraz więcej kremów przeciwsłonecznych niż wcześniej. Znalazłem filtry przeciwsłoneczne, zanim zawsze pozostawiały mnie tłustą i można było to pachnieć, a ja zawsze nienawidziłam kremów przeciwsłonecznych. Ale tak naprawdę znalazłem dwa w ciągu ostatniego półtora roku, na punkcie których mam obsesję. Jednym z nich jest właściwie linia Karamo, MANTLa drugi to Niewidoczny filtr przeciwsłoneczny od Supergoopa. Ten z MANTL jest również bardzo podobny. Posiada matowe, przejrzyste wykończenie. W ogóle tego nie czujesz, nie pozostawia tłustej ani tłustej. Więc te dwa filtry przeciwsłoneczne zmieniły moje życie, zmieniły moje życie z filtrem przeciwsłonecznym, ponieważ szczerze mówiąc, w końcu nie nosiłbym go, ponieważ po prostu nienawidziłem tego, jak sprawiał, że moja skóra się czuła i powiększał moje pory”.

O jego ulubionych produktach do zrównoważonej pielęgnacji skóry…

„Naprawdę staram się używać produktów, które nie mają opakowania lub mają opakowania z recyklingu lub opakowania, które można poddać recyklingowi. Na przykład szampony w kostkach zamiast płynnego szamponu. Każdy płynny szampon naprawdę jest, czy jest czymś stałym, do którego wlali wodę, aby zamienił się w płyn, prawda? Więc nie potrzebujesz, aby był płynny, kiedy go kupujesz. Aveda ma naprawdę świetny, po prostu przychodzi jako zwykły baton, ale po prostu go namydlasz i jest to świetny szampon. Nie ma więc plastiku, którego można by się pozbyć. I wtedy SBTRCT ma booster witaminy C, którego lubię używać, ponieważ mam czerwoną, poplamioną skórę i sprawia, że ​​jest bardziej wyrównana”.

W związku z powszechnym błędem recyklingu, który popełniamy…

„Tak wiele butelek produktów do pielęgnacji ciała nie nadaje się do recyklingu, ponieważ wszystkie znajdujące się w nich elementy są różnymi rodzajami plastiku. Ludzie o tym nie myślą i myślą tylko: „Och, to wszystko z plastiku, to wszystko można poddać recyklingowi”, więc wyrzucają go razem, co sprawia, że ​​nie nadaje się do recyklingu i trafia na wysypisko śmieci. Tak często, jeśli jest na nim pompka, nie można jej poddać recyklingowi, więc musisz ją usunąć i wyrzucić do kosza”.

Na jego ulubionym Dziwne oko transformacja…

„Myślę, że po ostatnim sezonie czuję, że to stodoła. To zdecydowanie największa rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiliśmy. Właściwie wróciłem później i podarowałem pieniądze, aby zbudować w nim drugą historię. Więc po prostu robiliśmy to coraz większe i większe. Powiedziałbym więc to, ponieważ nie tylko pomogło ludziom – duża część Safe in Austin pomaga ludziom – ale także pomogło zwierzętom. Więc to było bardzo drogie mojemu sercu tylko dlatego, że jestem wielkim zwierzęciem”.

O przyjaznych dla Ziemi podstawach domowej opieki…

„Istnieje firma o nazwie Blueland, która sprzedaje zestaw, w którym znajdują się plastikowe butelki, ale są one wielokrotnego użytku. Jest środek do czyszczenia okien i środek do czyszczenia wielu powierzchni i środek do czyszczenia toalet, a wszystkie są odwodnionymi małymi tabletkami [to be mixed with water]. A kiedy się skończy, uzupełniasz go z powrotem wodą i wkładasz nową tabletkę. Więc nie kupujesz ciągle tych plastikowych butelek, które znowu, z powodu butelki z rozpylaczem, tak naprawdę nie nadają się do recyklingu.

Dlatego zdecydowanie staram się albo używać butelek, które wcale nie są plastikowe, albo korzystać z firm takich jak Blueland, gdzie przedmiot może być plastikowy, ale pochodzi z recyklingu lub może być ponownie użyty 1000 razy, co oznacza ogromną redukcję plastiku. A potem zamiast plastikowych torebek zapinanych na zamek, używam również silikonowych wielokrotnego użytku. I używam ich do rzeczy w domu, używam ich do jedzenia, używam ich do moich witamin podczas podróży, zamiast wrzucać je do plastikowej torby.

O tym, jak natychmiast sprawić, by przestrzeń stała się bardziej spokojna…

„Pozbądź się bałaganu. To zawsze moja wskazówka, aby przestrzeń była bardziej spokojna. Nie pozwól, aby krzesło w twojej sypialni stało się wieszakiem na ubrania. Wszyscy to robimy i robi się coraz większy i większy, do tego stopnia, że ​​kładziesz ten jeden kawałek na wierzchu i wszystko po prostu się przewraca. Zawsze powtarzam sobie, że się tym zajmę, a potem nie robię tego, i kładę się spać patrząc na to i kładę się spać patrząc na niepowodzenie. A co się dzieje, gdy budzisz się, wpatrując się w coś, co powiedziałeś sobie, że zrobisz, czego jeszcze nie zrobiłeś? To uczucie pozostaje z tobą przez cały dzień. Utrzymanie porządku w sypialni nie polega tylko na utrzymywaniu czegoś czystego i uporządkowanego — tak naprawdę chodzi o zdrowie psychiczne”.

O tym, jak odpoczywa przed snem…

„Mam silną alergię, więc kiedy biorę prysznic, używam sprayu eukaliptusowego, który zmienił moje życie w nocy. Spryskuję go pod prysznicem, a kiedy biorę prysznic, eukaliptus po prostu otwiera mi głowę i jestem w stanie o wiele lepiej oddychać, kiedy śpię. Więc to jest jedna z moich małych rzeczy, które robię. I myję twarz przed pójściem spać. Był cytat Davida w: Zatoczka Schitta. Myślę, że to było wtedy, gdy Patrickowi wyrwano zęby mądrości, a kiedy leżeli w łóżku, powiedział: „Twoja skóra jest taka ładna”. A David powiedział: „Dziękuję. To tylko prosty 15-etapowy program”. Nie jest to dla mnie aż tak dużo, ale wraz z wiekiem stwierdzam, że jest ich coraz więcej. Więc tak, zdecydowanie dbam o swoją skórę w nocy.”Źródło strony

Ostatnie Posty