- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellnessBrooke Burke dzieli się swoimi poradami dotyczącymi zdrowia
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Brooke Burke dzieli się swoimi poradami dotyczącymi zdrowia


„W tej chwili prawdopodobnie wszyscy możemy się zgodzić, że dobre samopoczucie jest ważniejsze niż kiedykolwiek”, mówi nam matka, przedsiębiorca, osobowość telewizyjna i była modelka Brooke Burke. „Więc myślę, że ważne jest, aby znaleźć coś, co Cię zainteresuje, co możesz zrobić w domu, aby lepiej o siebie zadbać”. Burke konsekwentnie zapewnia innym ludziom narzędzia do bycia najlepszą wersją siebie poprzez fitness i uważność. W 2022 Burke korzysta z własnej rady.

Jakie są Twoje cele w zakresie zdrowia i dobrego samopoczucia na 2022 rok?

„Styczeń to zwykle czas na noworoczne rozwiązanie i czas na przełamanie złych nawyków, których naprawdę staram się nie dotrzymywać. W tym roku jestem zdecydowanie bardziej uważny niż kiedykolwiek i myślę, że to tylko z powodu zmian, jakie zaszły na świecie w ciągu ostatnich kilku lat. Właśnie uruchomiliśmy Program odnowienia noworocznego w mojej aplikacji Brooke Burke Body. Tak naprawdę chodzi o odnowienie poczucia siebie, doładowanie, zresetowanie celów związanych z dobrym samopoczuciem i bycie odpowiedzialnym na wyższym poziomie niż w poprzednich latach, aby osiągnąć wszystkie te cele. Więc prawdopodobnie po prostu bądź bardziej uważny w tym roku.

Jakie ulubione nawyki wellness z 2021 r. wprowadziłeś na nowy rok?

„Z pewnością post przerywany. Robię to od lat. Skuteczne ćwiczenia w oparzeniu, aby wykonać więcej programów modelowania sylwetki i ukierunkowania na tonację. Prowadzę również zajęcia, więc planuję nadal łączyć się z moją społecznością i pomagać im w prowadzeniu ich przez przestrzeń w matce naturze, aby osiągnąć wszystkie te cele zdrowotne”.

Masz firmę fitness, podcast i oczywiście rodzinę. Czego najbardziej ekscytujesz się w 2022 roku zarówno w swoim życiu zawodowym, jak i osobistym?

„Osobiście moja córka właśnie zaczęła naukę na uniwersytecie. Właśnie się wyprowadziła, więc to poważna sprawa. To całkowicie ekscytujące i inne. Jestem zaręczona w tym roku, więc zaczynam myśleć o planach ślubnych. To naprawdę ekscytujące. Wszystko w moim życiu osobistym jest teraz bardzo dobre.

Powiedziałbym, że zawodowo jesteśmy podekscytowani wszystkimi umowami dotyczącymi telewizji Smart TV, które właśnie zawarliśmy z Brooke Burke Body. Tak więc aplikacja jest teraz dostępna na Samsung, Roku i Vizio, co wprowadza do cyfrowej przestrzeni fitness zupełnie inny element domowych treningów. Jestem tym naprawdę podekscytowany. I po prostu kontynuujemy łączenie się ze społecznością, aby tworzyć choreografie skutecznych programów, które inspirują wszystkich do lepszej dbałości o siebie w tym roku”.

Opowiedz mi o swoim noworocznym programie odnowienia.

„Zdecydowanie bardziej dynamiczne, zabawne treningi. Współpracowałem z Christine Bullock. Jest certyfikowanym instruktorem. Zrobiliśmy imprezę taneczną cardio, która jest super zabawna, luźno-gęsia. To świetna impreza cardio. Zrobiliśmy też spalenie krzesła za pomocą dwóch krzeseł, przypominających zajęcia z rzeźbienia ciała inspirowane barem, super zabawa. [We did a] cardio abs [class]. Zrobiliśmy zajęcia rozciągania i rzeźbienia inspirowane jogą. Dlatego zmieniliśmy niektóre tradycyjne treningi i uczyniliśmy je nieco bardziej interesującymi, wykorzystując rzeczy, które masz w domu.

Oferujemy również bezpłatny plik PDF z przepisami i wskazówkami, składnikami do koktajli, kondycją skóry i rodzajem programu stylu życia od stóp do głów, który pomoże Ci w tym roku pozostać zaangażowanym w realizację Twoich celów związanych ze stylem życia. Brooke Burke Body to coś więcej niż tylko fitness. Jest to uważny program wellness, a społeczność jest jego dużą częścią. Myślę, że jest przeznaczony dla osób w różnym wieku i w różnym stopniu sprawności.”

Na jakich produktach wellness polegasz, aby zachować zdrowie?

„Staram się, żeby to było proste. brałem Tru Niagen przez około pięć lat i jest to opatentowany super składnik odżywczy, który zwiększa poziom NAD. Świetnie działa na komórki, wspomaga obronę komórkową i pomaga chronić Cię przed stresem. To coś, co biorę codziennie. Jeśli masz zamiar brać jeden suplement, Tru Niagen jest zdecydowanie tym, więc bardzo w to wierzę.

Biorę też kolagen, kiedy biorę suplementy lub dodaję proszek do koktajlu. Wiele dobrych tłuszczów trafia do mojego ciała dla zdrowia mózgu, energii, metabolizmu. Utrzymuję rodzaj diety inspirowanej kuchnią śródziemnomorską, a okresowy post był dla mnie wielką zmianą w ciągu ostatnich kilku lat”.

Jakie są niezbędne produkty na ladzie kosmetycznej?

„Uwielbiam serum do stosowania miejscowego, uwielbiam witaminę C, która bardzo pomaga przy melasmie. Nigdy nie pomijam kremu z filtrem, nawet w samochodzie, co moim zdaniem jest naprawdę ważne. Jeśli chodzi o kolor, kocham Nagie zazdrość— mają świetną kolekcję kremowych różów, błyszczyków i cielistych szminek. używam dużo mleko [Makeup]. nadal używam Kosmetyki ITold school, ale uwielbiam ich fundament.”

Czy są jakieś zabiegi, które teraz kochasz?

„Jestem wielkim zwolennikiem leczenia w domu. Lubię mniej przestojów i mniej prac konserwacyjnych w domu, co wydaje mi się najlepsze. Lubię peelingi złuszczające. Nawet niektóre z tych dostępnych bez recepty golarek do skóry są naprawdę skuteczne tylko po to, aby usunąć martwy naskórek i zregenerować niektóre komórki skóry. Często tego używam.”

Jaka jest twoja ulubiona rzecz, jaką możesz robić, jeśli chodzi o samoopiekę?

„Uważne medytacje. Uwielbiam poświęcać dodatkowe pięć minut rano. Bardzo wierzę w sen – nigdy tego nie godzę na kompromisy. Słucham więc list odtwarzania na temat snu — częstotliwości snu w nocy — aby upewnić się, że zwykłe dźwięki nie zakłócają mojej rutyny snu.

Codzienny trening był dla mnie naprawdę świetny dla regeneracji po rozciągnięciu, dopaminy, adrenaliny, metabolizmu i energii. Dużo uzdrawiam dźwiękiem za pomocą kryształowych mis dźwiękowych. Te częstotliwości naprawdę przenoszą cię w inną przestrzeń i mogą pomóc ci wydostać się z niewygodnej przestrzeni. Używam ich teraz na moich lekcjach medytacji, których uczę w Malibu.”Źródło strony

Ostatnie Posty