- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyButhaina Al-Raisi w New Look Bold Hair Pożegnanie z 2021 r.
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Buthaina Al-Raisi w New Look Bold Hair Pożegnanie z 2021 r.

Wydaje się, że Buthaina Al-Raisi postanowiła pożegnać się z rokiem 2021 odważnym i odnowionym wyglądem włosów, więc przyjęła bardzo krótkie włosy, wygląd, który wcześniej przybrała w zeszłym roku, i w ten sposób porzuciła włosy średniej długości z krój curry i przejrzała jej najnowszy wygląd z salonu kosmetycznego, więc śledź z nami szczegóły jej odważnego wyglądu.Z krótkimi włosami.

Buthaina Al-Raisi w nowym wyglądzie z odważnymi włosami

Omańska aktorka Buthaina Al Raisi postanowiła zakończyć rok 2021, obcinając włosy w odnowionym i odważnym stylu, więc porzuciła włosy średniej długości i wybrała krótkie, warstwowe włosy, z krótką grzywką z przodu.

Buthaina przejrzała swój nowy wygląd włosów z salonu kosmetycznego i skomentowała: Kiedy Szatan błaga cię o 4 dni, a po kilku taki będzie rezultat !!. Czy to jest długie czy krótkie? ”.

Publiczność wchodziła w interakcję z nową fryzurą Buthainy, ponieważ bardzo do niej pasuje i sprawia, że ​​wygląda nowocześnie, podczas gdy inni wybrali jej długie włosy, uznając je za bardziej kobiece.

Poprzednie fryzury dla Buthainy Al-Raisi

Buthaina Al-Raisi wyróżnia się odnowionymi wyborami pod względem makijażu i włosów, a w tym roku nosiła średniej długości fryzury curry z miękkimi fryzurami z gładkimi i prostymi kępkami, a także odważnie dodała akcenty do swoich niebieskich kępek.

Nosiła również długą perukę, której używała w swoich ostatnich rolach aktorskich, podczas gdy wolała trzymać się koloru swoich ciemnych włosów z 2021 roku, odcienia kasztanowego brązu.

Obejrzyj wideo, najnowszy nowy wygląd Buthainy Al-Raisi na pożegnanie z 2021 r. i co myślisz o jej wyglądzie?

Załączone zdjęcia pochodzą z głównego konta na Instagramie Buthainy.

.

Ostatnie Posty