- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryCameron Diaz mówi, że starzenie się i mycie twarzy to ostatnie rzeczy,...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Cameron Diaz mówi, że starzenie się i mycie twarzy to ostatnie rzeczy, o których myśli


Minęło osiem lat, odkąd Cameron Diaz pojawiła się na ekranach w dużym filmie, a aktorka mówi, że nie tęskni za byciem częścią hollywoodzkiej machiny ani presji na utrzymanie standardów piękna. O Michelle Visage Łamacze zasad podcast, Diaz mówi, że kiedyś zwracała uwagę na ideały społeczne dotyczące kobiet, ale cieszy się czasem wolnym od tych nacisków i nie zwraca już uwagi na swój wygląd.

„Trudno nie patrzeć na siebie i osądzać siebie na tle innych wyznaczników piękna i myślę, że to jedna z największych rzeczy. Dziewczyna z ostatnich ośmiu lat – jestem jak dzikie zwierzę. Jestem bestią”, 49-letnia gwiazda powiedziała Visage.

O nieustannym skupianiu się na wyglądzie i negatywnej rozmowie ze sobą, Diaz mówi, że nauczyła się być szczęśliwa z siebie taką, jaka jest. „To toksyczne. Po prostu zaczynasz się rozdzielać” – mówi. „A ty mówisz: „Dlaczego siedzę tutaj, jakbym była taka podła dla siebie?” Moje ciało jest silne. Moje ciało jest zdolne… dlaczego mam do tego mówić? Dlaczego mam być dla niego niemiły, kiedy to zaprowadziło mnie tak daleko? To dało mi tyle doświadczenia, wszystko, co mogłem zrobić, to dlatego, że moje ciało mnie zabrało i było wystarczająco silne, aby mnie tam zaprowadzić. Dlaczego mam go nadużywać?”

Diaz kończy w tym roku 50 lat i mówi, że podąża za nadchodzącym kamieniem milowym, ale nie ma planu przeciwstarzeniowego i mówi, że to najdalsza rzecz, o której myśli. „Dosłownie nic nie robię” – powiedziała. „Nigdy nie myję twarzy. Mam miliard produktów, których nigdy nie używam. Dwa razy w miesiącu Jeśli będę miał szczęście, powiem: „Och, lepiej to założę. Raz działa, prawda? Na przykład, czy to wszystko, co musisz zrobić?”

Zauważając, że ma małe dziecko – córka Raddix ma teraz dwa lata – mówi, że witalność ma pierwszeństwo przed próżnością. Przyznaje, że jest starsza niż inne mamy z dziećmi w wieku jej córki, ale skupia się na nadążaniu za aktywnym maluchem, a nie na pozorach. „Nie jestem teraz w tym miejscu, w którym wkładam energię” – dodała. „Po prostu naprawdę chcę pozostać silny. To naprawdę ważne”.



Źródło strony

Ostatnie Posty