- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryCarli Bybel o Babor Serum, jej prostownica do włosów Świętego Graala i...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Carli Bybel o Babor Serum, jej prostownica do włosów Świętego Graala i laser, który kocha


Mega-influencer, nowa mama i partnerka Bondi Sands Carli Bybel dzieli się listą urody i zabiegów, której nie da się żyć bez niej.

Ostrość lasera:

„W zeszłym tygodniu próbowałem lasera LimeLight, aby pozbyć się ciemnych plam! Zdecydowanie bardzo ich to rozjaśniło i za kilka tygodni wracam na kolejną kurację.”

Święte Graale:

Bondi Sands 1 godzina ekspresowa to dla mnie cotygodniowy rytuał. kochałem Wybielająca błyskawica produkty do wybielania zębów już od ponad 10 lat! Używam tego raz w miesiącu. Moje święte Graale to ghd prościej, Korektor w kształcie taśmy Tarte i nowsza obsesja, Babor serum do twarzy.”

Klasa mistrzowska:

„Myślę, że zawsze będę miała problem z wyrównaniem obu brwi! To i moje skrzydlate liniowce!”

Godziny pracy:

„Idę na maseczkę raz w miesiącu. Moja skóra dziękuje mi po każdej wizycie. To dla mnie ważne, aby je wykonać, ze względu na cały makijaż, który noszę”.

Czas opalania:

„Bondi Sands to moje ulubione miejsce od lat. Wypróbowałem wszystkie garbniki na rynku i są bez wątpienia najlepsi – współpracując z nimi dalej Pakiet Bondi Sands X Carli Bybel był bez myślenia. Moje ulubione produkty Bondi Sands na zimę to Samoopalająca pianka Bondi Sands Aero 1 godzina ekspresowa i Bondi Sands Aero Pianka samoopalająca Ultra Dark.

Źródło strony

Ostatnie Posty