- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryCasey Wilson nie boi się być prawdziwy – i pikantny
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Casey Wilson nie boi się być prawdziwy – i pikantny


Aktor, były Sobotnia noc na żywo gwiazda, autorka i prezenterka podcastów, Casey Wilson, utrzymywała to odświeżająco realnie przez cały nasz czat, od szczerego, że nie medytowała, po wyznanie swojej miłości do wielozadaniowych produktów do makijażu. „To rodzaj produktów, które szanuję. Gdzie to jest, oraz to jest to. Twoja szminka jest również tamponem” – mówi Wilson. Obiecała również pomoc osobom szukającym porady w sypialni. „Jako Ambasador Pikantny wiesz, że muszę traktować swoją rolę bardzo poważnie” — mówi.

Podczas czatu Wilson utrzymywała ostrą rozmowę, często zaskakując mnie swoimi odpowiedziami, dlatego nie jest zaskoczeniem, że połączyła siły z Hellman’s jako pikantny ambasador marki, aby uczcić premierę nowego Pikantny Sos Majonezowy. Marka zachęca wszystkich do pikantności konkursem, w którym można wygraj pikantny pobyt. Zanim weźmiesz udział w konkursie, zaczerpnij inspiracji od samej Ambasadorki Pikantnej.

Przesłanie tego partnerstwa jest tak zabawne. Wiem, że motto brzmi „Get Spicy”. Więc jakie są sposoby, aby uzyskać pikantność?

„Ok, spójrz, oczywiście, robię się pikantna w sypialni… po drzemce. Codzienny. Śmialiśmy się, ponieważ dzieliłem się wskazówkami, jak być pikantnym, a jedną z nich jest szczerze mówiąc, że kiedy jesteś zmęczony, weź sobie krótką, 20-minutową drzemkę, aby móc wstać i wrócić tam. Mam dzieci. Nie wiem, co jest ze mną nie tak, że prawie codziennie potrzebuję 20-minutowej drzemki, ale czuję się jak nowy człowiek i mam dużo energii.

Poza tym muszę ci powiedzieć i wiem, że pandemia wciąż jest z nami, ale wychodzę z tony. Właśnie tam wychodzę. Piję drinki i wychodzę z koleżankami. Chodzę do klubów gejowskich i tańczę. Robię rzeczy, których nie robiłem w wieku 20 lat i po prostu świetnie się bawię. Moi przyjaciele mówią: „musisz żyć”, więc to było ogromne. Po prostu próbuję powiedzieć „tak” na różne rzeczy. Jeśli ludzie proszą mnie o zrobienie czegoś, to jakbym zabił, żeby to zrobić półtora roku temu.

Więc tak, wiesz, spędzanie chwil ze swoim kochankiem. Cieszę się, że mogę szkolić kogokolwiek we wszystkich seksualnych sprawach, których chcą spróbować. Po prostu wyślij mi wiadomość e-mail lub napisz do mnie, a ja również pomogę w każdej z tych rzeczy.

Rozmawialiśmy z niektórymi Prawdziwe gospodynie domowe o tym, jak otwarcie podchodzili do wykonywania prac kosmetycznych. Oczywiście masz pasję do Prawdziwe gospodynie domowe. Co myślisz o otwartości na operację, która została wykonana?

„Nie mógłbym tego bardziej pokochać, ale jestem też takim fanem ludzi, którzy nie chcą o tym rozmawiać. Po prostu myślę, że każdy, kto chce robić to, co chce, niech Bóg błogosławi. Żyj swoim życiem i rób to, co chcesz robić, cokolwiek sprawia, że ​​czujesz się lepiej ze sobą, cokolwiek to jest. Jestem po prostu takim fanem ludzi, którzy czują się dobrze. Miałam wtedy przyjaciółkę, która dostała wtedy trochę pracy i mówiła, że ​​coś w robieniu tego sprawiło, że poczuła się lepiej niż 10 lat terapii. Byłem jak, świetnie. Życie jest trudne.”

Jakie są twoje ulubione sztuczki makijażu, których się nauczyłeś?

„Cóż, moja dziewczyna Juliette Levy jest w świecie piękności PR i dała mi mnóstwo sztuczek makijażu. Wciągnęła mnie super w Kosas. Ich 10-sekundowy cień do powiek (15 USD) przesuń go, rozmazuj i dosłownie wygląda na to, że tak wiele zrobiłeś.

Wciągnęła mnie super w ILIA Multi-Stick (34 USD). W moim wieku zaczynam od ucha i schodzę. Gorące wskazówki dookoła. Może są to oczywiste rzeczy, ale moja wizażystka Kathleen Karridene zawsze stara się nakłonić mnie do nałożenia podkładu na powieki, zanim zrobię cień do powiek, więc pozostaje na całą noc. Po prostu tak bardzo kocham rzeczy związane z urodą. Nie mogę się nacieszyć.”

Jak dla Ciebie wygląda dbanie o siebie?

„Naprawdę interesuje mnie pielęgnacja skóry. Myślę, że to po prostu rodzaj zabawy i jest w tym coś ugruntowującego, że mam rutynę. Krem przeciwsłoneczny jest dla mnie ogromny. Zawsze miałam problemy jak z pieprzykami, a jako aktorka moja twarz jest moją fortuną. Lubię dobrze zjeść, ale lubię też dobrze się bawić. Chodzi mi o margaritę z twoimi przyjaciółmi, a to jest dla mnie bardzo troska o siebie. Po prostu nie zamierzam tu siedzieć i udawać, że to ja siedzę i medytuję przez godzinę.

Gdybyś mógł używać tylko jednego produktu do pielęgnacji skóry przez resztę życia, co by to było?

„Wszystkie Produkty EltaMD, ale uwielbiam ich krem ​​przeciwsłoneczny, nawilżający krem ​​przeciwsłoneczny. To takie miłe. To wspaniałe uczucie. Dostałem niesamowitą wskazówkę od Christie Kidd, mojego dermatologa, który powiedział mi, że muszę robić małżowiny uszne ze wszystkim, z twoim retinolem ze wszystkim. Uderzaj w małżowiny uszne każdą pojedynczą warstwą, którą nakładasz, ponieważ się starzejesz, twoja twarz wygląda świetnie, ale być może mamy problem z małżowiną uszną”.

W jaki sposób praca nad podcastem jest podobna i różni się od filmowania dla telewizji? Czy podoba Ci się jeden bardziej?

„Podcasting tak bardzo różni się od wszystkiego, że przynajmniej w naszej branży, w filmie i telewizji, dostajesz tak wiele notatek, angażuje się tak wiele osób, ale podcast jest po prostu darmowy dla wszystkich. To tylko Dziki Zachód, mówisz cokolwiek i tylko ty ponosisz konsekwencje.

Moja dziewczyna i ja prowadzimy podcast na temat Prawdziwe gospodynie domowe, „Bitch Sesh” to podcast komediowy, więc po prostu mówimy cokolwiek. Musieliśmy kilka sprostowań, przeprosiny tu czy tam, ale w większości zabawne jest to, że jest bardzo ulotne. To wychodzi i ludzie tego słuchają. Jest to rodzaj jednorazowego użytku w naprawdę zabawny sposób, który pozwala skomentować coś w tej chwili, a potem jest tak, jakby nigdy więcej o nim nie słyszano. Nie chcę dziedzictwa. Chcę tylko czegoś, co powiedziałem, żeby kogoś rozśmieszyć na światłach”.

Czy masz ulubiony przepis na Spicy Mayo Hellmana?

„Przepis jest naprawdę trochę naciągany. Jestem bardziej osobą, która będzie używać innego sosu do szparagów. To mój pierwszy numer jeden. Więc przepis jest luźny, zrobisz szparagi, a potem po prostu włożysz pikantny majonez do słoika lub po prostu na talerz. Zacząłem używać go również na kolbie kukurydzy, co jest gorącą wskazówką.Źródło strony

Ostatnie Posty