- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellnessCassandra Freeman o medytacji, akupunkturze i technice Alexandra
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Cassandra Freeman o medytacji, akupunkturze i technice Alexandra


Prawdopodobnie widziałeś Cassandrę Freeman w niektórych swoich ulubionych programach, takich jak Atlanta oraz Błękitnokrwiściczy w kultowych filmach z lat 2000 Wewnątrz człowieka oraz Myślę, że kocham moją żonęale teraz jest jedną z gwiazd Bel-Air, i nie będziesz mógł odwrócić wzroku. Jej urzekający występ jako kultowej ciotki Viv jest wyłącznie jej własnością, więc zostaw swoje porównania. Bel-Air to dramatyczna opowieść o ukochanej Nowy książę Bel-Air osadzony we współczesnym świecie. Freeman opowiedział nam, dlaczego prawie nie wzięła udziału w przesłuchaniu do roli Ciotki Viv, jej ulubionego delikatnego zmywacza do makijażu i dlaczego pije wodę tylko z jednej konkretnej butelki.

Jak stworzyłeś swoją tak kultową rolę?

„Cóż, myślę, że zaczyna się od twórcy serialu Morgan Cooper. Odwalił kawał dobrej roboty, mówiąc od początku, że nie muszę odczuwać presji, by być jak wersja Janet Hubert i Daphne Maxwell. Powiedział: „To są twoje buty. Poczuj się, jakbyś mógł stworzyć własne buty”. Więc to naprawdę pomogło złagodzić wiele stresu. Zdecydowanie przyjrzałem się temu, co zrobili Jan i Daphne, i starałem się zachować część ich istoty, jednocześnie dodając coś nowego do roli”.

Czy to było onieśmielające?

„Och, na pewno. Byłem tak onieśmielony, że nawet nie chciałem się na to przesłuchać. Rzuciłem kapelusz na ring, ponieważ mój menedżer ciągle powtarzał: „musisz spróbować. To jest idealne dla ciebie. Kiedy rozmawiałem z Morganem Cooperem, twórcą i Rasheedem [Newson], który jest showrunnerem, mieli tak wspaniałą wizję, że zapomniałem się zastraszyć. Byłem o wiele bardziej entuzjastyczny. Czułem się, jakby próbowali stworzyć coś naprawdę innowacyjnego, i pomyślałem „oo, chcę być tego częścią”.

W jaki sposób włosy i makijaż pomogły ci wcielić się w postać ciotki Viv?

„Włosy i makijaż były dla Vivian tak ważne. Zaczęło się od [considering] jaka była historia, którą chcemy opowiedzieć? To była kobieta, która wciąż stawała się tym, kim ostatecznie stanie się w późniejszym życiu. Pomyślałam więc, jak wygląda dzisiejsza kobieta z Bel Air? Czułem, że z powodu tego, co dzieje się z życiem Phila, startującego w kampanii, jej wygląd będzie trochę bardziej konserwatywny. Czułem, że kto byłby osobą, na którą by spojrzała? To byłaby Michelle Obama. Więc w pierwszych kilku odcinkach, myślę, że jest oczywiste, że jest trochę jak wycinana z papieru lalka Michelle Obamy. W jednym z odcinków odwołuje się nawet do Michelle Obamy, więc jej wygląd i styl bardzo to przypomina.

Jak możesz się skoncentrować podczas tygodni szalonego harmonogramu filmowania?

„Praktykuję TM [Transcendental Meditation]. Medytuję dwa do trzech razy dziennie. Ćwiczę też Technikę Aleksandra, która polega na wyrównaniu kręgosłupa. Jeśli masz zdrowy kręgosłup, masz zdrowe życie. Kiedy mam chwile w przyczepie, po prostu kładę się w pozycji spoczynkowej, czyli w zasadzie dotykają się kolanami i leżysz na plecach, możesz zrobić w ten sposób głęboki stan odpoczynku, ale w rzeczywistości czujesz się bardziej energiczny. Robię gua sha w wolnym czasie każdego dnia rano i wieczorem, kiedy zdejmuję makijaż.

Akupunktura naprawdę pomaga mi ugruntować – to konieczność kręcenia takiego programu. Akupunktura jest jak lekarstwo na wszystko. Siadasz, a kiedy wychodzisz za 15 minut, to jest jak bum, czuję się jak najsilniej skoncentrowany. Tak więc akupunktura jest zdecydowanie jedną z wielkich rzeczy.”

Czy medytacja zawsze była dla ciebie łatwa?

„Myślę, że medytacja zmienia się każdego dnia, tak jak my zmieniamy się każdego dnia. Mimo to są dni, w których trudno mi usiąść i zrobić to, a są też takie, w których jest to takie proste. Ale zawsze mam wrażenie, że kiedy siadam do medytacji, pierwsza minuta jest najtrudniejsza, a druga mniej trudna, a do tego czasu może minąć 20 minut.

Traktuję medytację jako moją alternatywę dla kawy czy wina. Tak bardzo, że kawa i wino nie są nawet moim pierwszym wyborem. Zaglądam do swojego ciała i myślę: „Czego właściwie teraz potrzebuję?”. Czasami to tylko woda i cytryna. To właśnie jest wspaniałe w medytacji — sprawia, że ​​zauważasz ciało subtelne i to, czego potrzebuje ciało subtelne, aby się odnowić”.

Jakie sekrety urody poznałeś przez lata?

„Dla mnie i mojej skóry ważne jest, aby użyć czegoś naprawdę delikatnego do usuwania makijażu, więc używam czegoś, co nazywa się Woda uzdrowiskowa. Uwielbiam to. Używam tego i wacików do demakijażu prawie codziennie.

Najprostsze rzeczy są najprawdziwsze, więc piję dużo wody, ale moja woda jest zawsze nasączona cytryną lub ogórkiem. Mam swoją ulubioną butelkę wody. To tak, jakbym był trzylatkiem. Nie będę pił wody, chyba że jest w tej konkretnej butelce z wodą, którą mam, ponieważ lubię wodę o temperaturze pokojowej. Utrzymuje ją w idealnej temperaturze, a właściwie dla kobiet i tak najlepiej jest pić wodę o temperaturze pokojowej.

Moje triki i sztuczki makijażowe bardzo się zmieniły z biegiem czasu. W tej chwili dosłownie używam najmniejszej ilości korektora pod oczami. Czuję, że to po prostu bardziej naturalne. Niemal zaczynam wierzyć w świat ciężkiego makijażu. Prawie chcę w to uwierzyć. Wyniki są świetne. Mam dni na YouTube, gdzie po prostu oglądam wizażystów i jak robią to, co robią. Mówię „co za wspaniała sztuczka”, ale nigdy nie mogłem powtórzyć tej sztuczki”.Źródło strony

Ostatnie Posty