- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellnessCatie Li chce, żebyś wziął urlop i nie czuł się z tego...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Catie Li chce, żebyś wziął urlop i nie czuł się z tego powodu winny


Modelka, twórca treści i bizneswoman Catie Li ma na celu szerzenie wśród kobiet pewności siebie, dbania o siebie i pozytywnego nastawienia do ciała za pośrednictwem swoich kanałów w mediach społecznościowych. Teraz zanosi swoją wiadomość do Amazon ze swoją linią mody „The Drop”, która zadebiutuje jutro. Dzięki kolekcji, która zawiera ponadczasowe zszywki skoncentrowane na inkluzywnym dobieraniu rozmiarów, Li wprowadza wspólne zmiany w elementach, angażując swoich lojalnych obserwatorów (pomyśl o vlogach i interaktywnych ankietach). Li ostatnio rozmawiała z nami o swoim procesie twórczym, pięknie i o tym, dlaczego dobry hol Sephora zawsze ją uszczęśliwia.

Robisz tak wiele dla ruchu Body-positiv. Czy jest ktoś, kogo podziwiasz, jeśli chodzi o przesyłanie wiadomości?

„Te pytania są zawsze najtrudniejsze, ponieważ teraz jest tam tak wielu ludzi! Jest tak wielu twórców, którzy naprawdę dzielą się swoimi historiami. Jest tak wielu ludzi, którzy nie są „dobrze znanymi influencerami”, którzy po prostu to robią; Zawsze staram się wydobyć ludzi, którzy niekoniecznie są w centrum uwagi. To dla mnie bardzo ważne, aby rozpoznawać ludzi, którzy być może nie zawsze są rozpoznawani”.

Dużo wiadomości robisz w TikTok. Czy jest coś, co niedawno odkryłeś, że masz obsesję na punkcie piękna?

„W tej chwili TikTok jest jak czarna dziura i może wywołać obsesję na punkcie wszystkiego. Wprowadza mnie w ten tryb super-Sephora, kupując i testując różne rzeczy. Coś, na czym zawsze mam obsesję, to koreańska pielęgnacja skóry. Mam kuzyna, który obecnie mieszka w Korei, więc mam wewnętrzną szufelkę. Wysyła mi pudełko, w którym powie: „Spróbuj to kupić, weź to”. Koreańska pielęgnacja skóry jest jak magia. Czyni cuda dla mojej skóry.”

Czy lubisz hacki piękności TikTok?

„Zabawne jest to, że myślę, że te sztuczki kosmetyczne są poddawane recyklingowi! Na przykład sztuczka z białym eyelinerem. Od lat wiem, że biały eyeliner nakłada się kącikiem oka i dzięki temu oko wydaje się większe.

Teraz biorą biały eyeliner i pokazują, jak konturować nim nos, a także rysują kreski. Próbuję tego. Zasadniczo rysujesz linię od linii uśmiechu, a następnie podnosisz nos. Następnie idziesz od oka w górę, mieszasz i ma to dać ci ten naturalny lifting. Próbowałem tego i jest OK. Myślę, że czasami zmyślają tylko po to, by zmyślić.

Jesteś również naprawdę zaangażowany w przesłanie dobrego samopoczucia i dbania o siebie. Jak to się dla ciebie zmieniło podczas pandemii?

„Przed pandemią próbowałem robić dni spa. Poszedłbym do koreańskiego spa lub zwykłego spa lub cokolwiek innego. Myślę, że ponieważ utknęliśmy w domu, wiele z tego zostało straconych. Jesteśmy zawsze pod telefonem, zawsze na żądanie — nie ma już granic. Myślę, że w ciągu ostatniego roku trochę straciłem troskę o siebie i kreatywność. W zeszłym roku… byłam naprawdę zestresowana; Właściwie dostałem półpasiec i rzuciłem pracę w sierpniu.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy miałem trochę więcej swobody. Jedną z moich głównych rzeczy jest skupienie się na zdrowiu psychicznym i dbaniu o siebie. Dla mnie to wygospodarowanie czasu na drobiazgi. Niezależnie od tego, czy chodzi o robienie paznokci, czy po prostu robienie czegoś miłego dla siebie. Jeśli to cię uszczęśliwia, zrób to.

Staram się też złagodzić moje prace konserwacyjne, robiąc brwi. Te małe rzeczy, które mogą wydawać się nudne, ale pod koniec dnia sprawiają, że czujesz się dobrze. Właśnie skończyłem swój pierwszy masaż w zeszłym tygodniu i pomyślałem: „O mój Boże, potrzebowałem tego”. Wprowadzam je z powrotem, ale jest to również trudne, ponieważ w przypadku COVID po prostu nie wiemy… Myślę też, że tworzenie przestrzeni domowej jest również bardzo ważne. Spraw, aby Twój dom poczuł się jak w domu. To dla mnie ważne — tak samo jak poświęcanie czasu dla siebie i tworzenie tych granic”.

Jakieś rozgraniczenie między pracą a życiem?

„Tak. Zrobiło się tak źle. Zniknęła reguła odpowiadania na e-maile od 24 do 48 godzin. To dosłownie zniknęło. Myślę o mojej poprzedniej pracy. Obudzić się i mieć setki e-maili o 6 rano, co ma na Ciebie wpływ. I tak naprawdę nie możesz się już wylogować, ponieważ twój szef mówi: „Pracujesz z domu”, więc pojawia się poczucie winy, w porównaniu do sytuacji, gdy udało ci się wejść do biura i mówisz: „Nie, Wychodzę o szóstej po południu, bo jestem tu cały dzień.

Myślę, że wszyscy się z tym zmagają i wszyscy trochę wariują. Myślę, że właśnie dlatego pomoc psychiczna i dbanie o siebie stają się tak wielką rzeczą – ale jest to również coś, czego sami musimy się nauczyć, ponieważ mieszkamy w Ameryce. Sami się przepracowujemy. To poczucie winy, kiedy musimy poprosić o wakacje. Wiem, że jest mi najtrudniej. Nie mogę się wylogować. Czuję, że nigdy się nie wyloguję. Nigdy nie mogę wziąć pełnych wakacji. Ale staram się robić małe rzeczy dla siebie. Jeśli potrzebuję dnia wolnego, potrzebuję dnia wolnego i nie czuję się winny z tego powodu.”

Czy jest jakaś rada, której udzieliłabyś swojemu młodszemu ja?

„Niebo jest granicą wszystkiego, a manifestacja jest prawdziwa. Zauważyłem, że kiedy naprawdę się manifestuję, rzeczy naprawdę się spełniają. Kiedyś robiłem wiele takich tablic wizyjnych i wiele z nich faktycznie się spełniło. Na przykład umieściłem na nim CoverGirl. W moim umyśle to było jak: „Będę pozować dla CoverGirl” i faktycznie wydarzyło się to w tym roku; Zawarłem umowę marketingową z CoverGirl. Rzeczy się zdarzają, ale mogą nie wydarzyć się dokładnie tak, jak planujesz. Myślę, że chodzi o bycie otwartym umysłem, manifestowanie się, wydawanie tego, a następnie patrzenie, dokąd cię zaprowadzi, i nie bać się. Po prostu to zrób.”

.Źródło strony

Ostatnie Posty