- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryChanel wprowadza zrównoważoną linię kosmetyków
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Chanel wprowadza zrównoważoną linię kosmetyków


Według WWD, Chanel wprowadza na rynek pozyskiwaną w zrównoważony sposób linię kosmetyków do makijażu i pielęgnacji skóry – nazywa się No.1 – i dziś trafia na półki. Nie wiesz, gdzie go znaleźć? Dziewięcioczęściowa kolekcja wielokrotnego napełniania, która obejmuje makijaż, pielęgnację skóry i zapach, jest dostępna na stronie internetowej marki oraz w Ulta.

Formuła zawiera szeroką gamę składników pochodzenia roślinnego, ale sercem każdego produktu jest czerwony kwiat kamelii, który według marki wspiera witalność skóry i chroni skórę właściwą przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi. Chanel twierdzi również, że składnik ten działa na pierwsze oznaki starzenia się skóry, zmniejszając widoczność zmarszczek o 25%, odświeżając wygląd porów o 25% i zwiększając elastyczność o 25%. W samoocenie 45 kobiet 81 procent stwierdziło, że ich skóra jest bardziej komfortowa natychmiast po użyciu.

Oprócz 97 procent składników pochodzenia naturalnego (z których 76 procent pochodzi z kwiatu kamelii), marka zwiększa swoje wysiłki na rzecz ochrony środowiska, stosując opakowania zaprojektowane z myślą o zmniejszeniu śladu węglowego. W szczególności pokrywa Nr 1. Krem rewitalizujący De Chanel (110 USD) jest wykonany w 90 procentach z biomateriałów, z których 10 procent pochodzi z kamelii, pojemniki na produkty wykonane są z lżejszego szkła, opakowanie zostało zaprojektowane przy użyciu organicznego atramentu i klasycznej papierowej ulotki z oryginalne opakowanie marki zostało zastąpione kodem QR.

Asortyment produktów obejmuje wszystko, od balsamu do twarzy po mgiełkę serum, ale jest kilka konkretnych nowicjuszy, z których jesteśmy bardzo podekscytowani: Nr 1. Podkład rewitalizujący De Chanel (70 USD) jest dostępny w aż 20 odcieniach i oferuje możliwość zbudowania, świetliste wykończenie; Nr 1. Rewitalizujące serum De Chanel (160 USD) — to główny produkt tej linii — twierdzi, że poprawia wygląd pięciu głównych oznak starzenia; Nr 1. De Chanel puder-pianka oczyszczająca (55 USD) zmienia się z pudru w bogatą pianę, która usuwa zanieczyszczenia i brud ze skóry; oraz Nr 1. Balsam do ust i policzków De Chanel (45 USD) zapewnia całościowy blask na policzkach, jednocześnie dodając ustom koloru.

.Źródło strony

Ostatnie Posty