- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażCher robiła własny makijaż
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Cher robiła własny makijaż


Kiedy myślisz o odważnym kolorze, nieskrępowanej pewności siebie i głęboko osobistym stylu, myślisz o Cher. Ta oszałamiająca gwiazda nigdy nie była nieśmiała, jeśli chodzi o pokazanie swoich prawdziwych kolorów poprzez makijaż, włosy i modę. Niedawno połączyła siły z Saweeetie przy nowej kampanii MAC Cosmetics o nazwie Wyzwanie przyjęte. MAC wydaje się być naturalną współpracą dla Cher, ponieważ zawsze pasjonowała się makijażem – robiła nawet jako dziecko.

„Kiedy byłam młodsza, w pewnym momencie robiłam własny makijaż. Prawdopodobnie mogłabym się zabić, gdybym szła dalej” – powiedziała Cher Targowisko próżności. „Chciałem ten przeszywający niebieski i zrobiłem go w podwójnym kotle. Nawet nie pamiętam, z czego to zrobiłem. Było bajecznie, ale na pewno wszystko było rakotwórcze!”

Cher była otoczona makijażem od najmłodszych lat. Dzieliła się z Targowisko próżności że jej matka była modelką i mieszkała z trzema innymi kobietami w domu, które również były modelkami. „Kiedyś siedziałam cicho w kącie i patrzyłam, jak nakładają makijaż” – powiedziała Cher. „To była dla mnie rodzaj medytacji”.

Poszła zrobić własny makijaż Sonny i Cher i jej solowy występ Cher. W końcu rozpoczęła współpracę z Leonardem Engelmanem. Robił jej makijaż przez wiele lat, zanim wróciła do robienia tego sama podczas swoich późniejszych pokazów. „Zrobiłam makijaż pokazowy, ponieważ wiedziałam, jak to zrobić dobrze, i była kolorowa – i można było popełniać błędy” – powiedziała.Źródło strony

Ostatnie Posty