- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaFitnessCher właśnie zrezygnowała z rutynowego treningu
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Cher właśnie zrezygnowała z rutynowego treningu


Abs Cher są kultowe. Gwiazda spędziła większość swoich dwudziestych oszałamiających widzów w błyszczących bluzkach i spodniach z głębokim dekoltem, pokazujących jej godny pozazdroszczenia brzuch. W wieku 75 lat Cher nadal jest w niesamowitej formie, a jeśli myślisz, że to wypadek, pomyśl jeszcze raz. Cher właśnie podzieliła się swoim planem treningowym i jest to próba wytrzymałości i siły rdzenia.

„Właśnie wyszedłem z abs” – napisała Cher na Twitterze. „Zumba, joga, siadanie na ścianie” – dodała. Jakby to nie wystarczyło, by nas zmęczyć samym czytaniem o tym, podzieliła się swoim planem na następny dzień, który obejmował zajęcia z kroków, jogę i inny trening mięśni brzucha. „WHOA”, napisała po wymienieniu swoich treningów i jesteśmy skłonni zgodzić się z tym odczuciem.

Cher następnie podzieliła się osobistą anegdotą. „Pauli ma przyjaciela, który powiedział dziwną rzecz” – napisała. „Powiedział: „Najbardziej interesująca rzecz w reklamie MAC… nadal chodzi tak samo, jak w młodości”.

Odnosi się oczywiście do swojej ostatniej kampanii z MAC Cosmetics zatytułowanej Wyzwanie przyjęte. Film wideo powiązany z kampanią, w którym wystąpiły Cher i Saweetie, stał się wirusowy. W filmie Cher pochyliła się nad swoim ponadczasowym wyglądem, zamykając funkcję, mówiąc: „Kocham trwać wiecznie”, a dzięki treningowi podobnemu do tego, który opisała na Twitterze, po prostu może.Źródło strony

Ostatnie Posty