- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaCiałoChirurdzy plastyczni – 6 oznak dobrej liposukcji
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Chirurdzy plastyczni – 6 oznak dobrej liposukcji


Liposukcja to duże zobowiązanie. Zabieg ma moc całkowitego przekształcenia Twojego ciała. Jednak, jeśli zostanie zrobione prawidłowo i przez certyfikowanego chirurga plastycznego, powinno wyglądać naturalnie. Eksperci, którzy wykonują tę procedurę od lat, dzielą się niektórymi wyraźnymi oznakami, że przeszłaś liposukcję na najwyższym poziomie.

1
/
6

Brak śladów procedury

Chirurg plastyczny z Chicago Peter Geldner, MD, mówi: „Z jednej strony, najlepszymi oznakami dobrej liposukcji są ich brak. Dodał, że „Nie chodzi o to, co zabierasz, ale o to, co zostawiasz”. Chirurg plastyczny z Nowego Jorku, Daniel Y. Maman, MD zgadza się z tym, dodając, że dobra liposukcja powinna być „niewykrywalna i zachowawcza”.

Getty Images / Obraz używany wyłącznie w celach ilustracyjnych

2
/
6

Brak widocznych blizn

Dr Geldner mówi, że brak widocznych blizn jest oznaką dobrej liposukcji. Jednak Newton Centre, MA, chirurg plastyczny Joseph Russo, MD, mówi, że „dobrze ukryte blizny” również się przydadzą.

ROMARIOIEN/GETTY OBRAZY

3
/
6

Naturalnie wyglądające krzywe

Kiedy liposukcja zostanie przeprowadzona prawidłowo, zobaczysz naturalnie wyglądające krzywizny, które tworzą dobrze zrównoważoną sylwetkę. Większość ludzi poddaje się liposukcji, aby pozbyć się upartych kieszeni tłuszczowych, które często nadają pudełkowaty kształt” – mówi chirurg plastyczny Houston German Newall, MD.

Obszary, które zostały odessane, powinny mieć „normalne kontury, zwłaszcza w porównaniu z otaczającą tkanką”, wyjaśnia dr Russo. Jeśli twoja liposukcja jest przesadzona i nienaturalna, będzie to martwa wskazówka, że ​​przeszłaś leczenie.

Dr Maman mówi, że lekarze muszą „szanować naturalne proporcje ciała”. Zdaniem eksperta, nadmiernie wyprofilowane, agresywne trawienie brzucha i szarpanie bioder starzeje się strasznie, więc najlepiej jest zachować minimalizm i naturalność.

Getty Images / Obraz używany wyłącznie w celach ilustracyjnych

4
/
6

Bez grudek

Prawdopodobnie zrobiłeś liposukcję, po części, aby pozbyć się niechcianych grudek i guzków. Dlatego operacja nie powinna skutkować nowymi, nietypowymi guzkami po zabiegu – mówi dr Geldner.

5
/
6

Dobra elastyczność i zdrowie skóry

Dr Russo podkreśla, że ​​po zabiegu liposukcji chcesz widzieć „dobrą elastyczność skóry”. Ponadto dr Geldner mówi, że po zabiegu nie powinieneś zauważać żadnych „dziwacznych” zmian w skórze, takich jak zmiany pigmentowe.

Obrazy Getty

6
/
6

Brak nagłych odcięć

„Nagłe odcięcie zassania (pełność tuż obok zassanego obszaru)” to duże nie dla dr Geldnera. To odcięcie z pewnością zwróciłoby uwagę na pracę, którą wykonałeś.

Obrazy GettyŹródło strony

Ostatnie Posty