- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryChirurg plastyczny Duo mówi, że dobra pielęgnacja skóry równa się dobrym wynikom...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Chirurg plastyczny Duo mówi, że dobra pielęgnacja skóry równa się dobrym wynikom pozabiegowym


Chirurdzy plastyczni z Tucson, AZ, Raman Mahabir, lek. i Silvia Kurtovic, lek. Jako dwie z najbardziej zaufanych marek w Arizonie, jeśli chodzi o tworzenie odmłodzonego, ale autentycznego wyglądu, ich rada dla pacjentów jest następująca: Konsekwentna pielęgnacja skóry w połączeniu z ukierunkowanymi zabiegami może mieć ogromne znaczenie na drodze do wspierania zdrowego starzenia się naszej skóry, jednocześnie zapobieganie dalszym uszkodzeniom.

„Kiedy spotykamy się z pacjentami zainteresowanymi zabiegami odmładzania twarzy, zaczynamy od podkreślenia znaczenia skutecznego, medycznego schematu pielęgnacji skóry”, mówią. „Istnieją trzy kluczowe aspekty starzenia się twarzy: po pierwsze utrata objętości (deflacja lub zapadnięty wygląd), po drugie wiotkość (luźna skóra) i po trzecie, zmiany na powierzchni skóry. Tak jak malarz woli nie malować arcydzieła na uszkodzonym płótnie, tak my wolimy nie operować na uszkodzonej skórze. Optymalizacja zdrowia skóry jest idealna przed zajęciem się utratą objętości i wiotczeniem.” Według dr. Kurtovic i Mahabir: „Pierwszym krokiem jest ustalenie podstawowej porannej rutyny i wieczornego rytuału, który stanie się nawykiem. To tworzy fundament. Stamtąd ukierunkowane i ograniczone w czasie zabiegi koncentrują się na drobnych liniach, teksturze i pigmentacji. Zachęcamy naszych pacjentów do konsekwentnej pielęgnacji skóry przez co najmniej trzy do sześciu miesięcy przed jakimkolwiek zabiegiem chirurgicznym, ponieważ radykalnie poprawia to trwałość wyników chirurgicznych”.

Mocni gracze

„ZO Skin Health i AlumierMD to dwie z najpotężniejszych linii do pielęgnacji skóry klasy medycznej dostępne obecnie na rynku i obie są sprzedawane wyłącznie przez autoryzowanych lekarzy. Ponieważ zawierają składniki aktywne w większych stężeniach niż produkty do pielęgnacji skóry dostępne bez recepty, powinny być stosowane pod nadzorem lekarza” – mówi dr Kurtovic. „Te dwie linie do pielęgnacji skóry stały się naszymi produktami, którymi się wybieramy w naszej praktyce, ponieważ naprawdę działają w osiąganiu długotrwałych zmian w komórkach skóry i spowalnianiu starzenia, gdy są regularnie stosowane” – dodaje.

Urządzenie nie

„Jesteśmy pierwszą praktyką w Arizonie, która wprowadza system do pielęgnacji twarzy MIRA firmy La Luer. To innowacyjne, domowe urządzenie do pielęgnacji skóry, które łączy wiele klinicznie sprawdzonych technologii leczenia skóry (ultradźwięki, fale radiowe, światło LED, mikroprądy i infuzję jonów) w jednym” – mówi dr Mahabir. „Oferuje pacjentom bezpieczną, wydajną technologię, z której mogą korzystać w domu, aby osiągnąć rezultaty podobne do profesjonalnych zabiegów na twarz. To zmienia zasady gry”.

Podejście kombinowane

„W naszej praktyce optymalizujemy wszystkie trzy aspekty, aby zapewnić pacjentom naturalny, długotrwały wygląd” – wyjaśnia dr Mahabir. „Zindywidualizowany program kondycji skóry jest niezbędny dla zdrowia skóry, spowalniając proces starzenia i odwracając uszkodzenia skóry. Preferujemy przeszczep tłuszczu (wykorzystując własny tłuszcz pacjenta jako wypełniacz) lub wypełniacze kwasem hialuronowym (gdy tłuszcz nie jest dostępny) w celu skorygowania utraty objętości. Ostatecznie chirurgiczny lifting twarzy i szyi pozostaje złotym standardem osiągnięcia trwałej, długoterminowej korekty wiotkości skóry”.

Oparte na wynikach

„Ponieważ naszą filozofią jest edukowanie pacjentów na temat długoterminowych korzyści płynących ze zdrowia skóry, nasi pacjenci czują się upoważnieni do opracowywania spójnych, skutecznych procedur pielęgnacji skóry. Kiedy przychodzi czas na rozważenie operacji, wiedzą, że zoptymalizowali swoją skórę, aby uzyskać jak najlepszy wynik” – mówi dr Kurtovic.Źródło strony

Ostatnie Posty