- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryChloe Fineman o odżywce za 4 USD, która „ratuje” jej włosy i...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Chloe Fineman o odżywce za 4 USD, która „ratuje” jej włosy i paletę do makijażu, z której wszyscy korzystają za kulisami w SNL


Jest znana ze swoich przezabawnie dokładnych podszywania się pod celebrytki w małym programie zatytułowanym Sobotnia noc na żywo, ale 33-letnia Chloe Fineman wyrabia sobie nazwisko także poza ekranem. Ostatni wyczyn komika: partnerstwo z Pantene. Przed nami wszystko o przygotowaniu Fineman do pielęgnacji włosów, procesie artystycznym, z którego występu jest najbardziej dumna, i naprawdę dobrych danych wywiadowczych za kulisami. (Wskazówka: gwiazdy uwielbiają Pata McGratha.)

Dlaczego to partnerstwo z Pantene?

„Dorastając, zdecydowanie byłam dziewczyną Pantene. Kiedy doszedłem do wieku, w którym mogłem wybrać szampon i odżywkę w sklepie spożywczym lub w Target, uznałem go za bardzo fantazyjny i po prostu sprawia, że ​​twoje włosy są gładkie jak masło. I wiesz, jestem dzieckiem lat 90., więc dorastałem przy tych wszystkich kultowych reklamach Pantene. Więc to partnerstwo jest prawdziwym spełnieniem marzeń”.

Jestem pewien, że straciłeś rachubę, ile peruk nosiłeś w swojej karierze. Jak utrzymać tak zdrowe włosy?

„Zaprawdę, odżywka Pantene ratuje moje włosy. W niedziele spieniam a potem używam ich Odżywka nawilżająca. To naprawdę pomaga. A potem staram się, żeby to trwało przez cały tydzień i wyglądałem jak zwariowana szalona dama [laughs]. tak jakby pozwolę [my hair] iść. Zwykle robi się to szalenie splątane i szalone. A potem jestem wielkim fanem dużej starej spinki do włosów. Nie używam już gumek do włosów. Dużo jedwabnych gumek do włosów lub dużej spinki do włosów tylko dlatego, że moje włosy są cieńsze i po prostu plączą się jak szalone z tymi wszystkimi lakierami do włosów i perukami. A potem często widujesz mnie w czapce ukrywającej to, co dzieje się pod spodem.

Jak wcielasz się w postać, gdy podszywasz się pod kogoś? Jestem pewna, że ​​przygotowania muszą być dość intensywne.

„Myślę, że miałam szczęście i miałam dostęp do wspaniałych kobiet, które pojawiły się przede mną SNL i dowiedziałem się od nich, że wszyscy oglądamy filmy na YouTube przez 100 godzin i zdecydowanie jesteśmy wielkimi fanami długich wywiadów. Więc to dużo maniakalnego oglądania rzeczy. Nawet dla Anny Delvey ostatnio prawdopodobnie oglądałem Wymyślanie Anny za żenującą ilość godzin.”

Czy jest jedna osoba, którą zrobiłeś, która wyróżnia się jako ulubiona?

„Myślę, że mam schemat myślenia, że ​​najnowsze są najlepsze, więc zdecydowanie jestem bardzo zadowolona z tego, jak wyszła moja hybryda Julia Garner-Anna Delvey. Spotkałem ją w łazience na Met Gali, co jest psychotycznym, chełpliwym zdaniem [laughs]. To była ona i Ella Emhoff. A ona nieśmiało powiedziała: „Gdzie mam wrażenie?”. I to było miesiące temu. Więc to było bardzo wyjątkowe, być jak „Tada!”

Czuję też, że Drew żyje we mnie. Pochodzę z hippi-doodles, więc to moje wewnętrzne kwiatowe dziecko i po prostu ją kocham, a to było dość łatwe do zrobienia. A ludzie są bardzo jak: „O mój Boże”. Tak, prawdopodobnie zrobię to na łożu śmierci.

Czy często słyszysz od celebrytów, których podszywasz? Jestem pewien, że to dobry sport.

„Myślę, że właśnie dlatego jest tak przerażający! myślę, że przed-SNL byłoby szokujące, gdyby ktoś wiedział, że je zrobiłem, albo wiedział, kim jestem. I myślę, że teraz z SNL jesteś trochę jak „O Boże”. Pamiętam, że robiłem Miley Cyrus, a producent w serialu mówił: „Napisałem do Miley, ona to uwielbiała!”

Brak ciśnienia. Czy za kulisami poznałeś jakieś sekrety urody? Jestem pewien, że opanowałeś sztukę szybkiej zmiany.

„Myślę, że z powodu tego, jak szybko SNL jest, zwłaszcza gdy mamy szybkie zmiany, zdecydowanie jesteśmy fanami palety cieni do powiek Pat McGrath – to wszystko. Staje się rozświetlaczem i rumieńcem, a czasami sprawimy, że będzie błyszczeć na twoich ustach, jeśli grasz, nie wiem, imprezową dziewczynę. Więc to jest naprawdę zabawne i interesujące. I zdecydowanie nawilżam jak szalony duży. Zostałem wciągnięty w krainę Augustinusa Badera. Więc wyrzucam na to wszystkie moje pieniądze, ale to jest niesamowite. I wielki, stary zmieniacz gry.

Jak wyciszasz się i odpoczywasz po długiej nocy filmowania?

„Przerażająca prawdziwa zbrodnia lub jak fałszywe filmy dokumentalne. Oglądam jak Jeffrey Epstein. Nie wiem To jest złe. Mój chłopak tego nienawidzi. On na to: „Dlaczego to oglądasz?” Ogląda bajki. A dla mnie chodzi o najbardziej przerażające, najmroczniejsze, najbardziej niepokojące rzeczy”.Źródło strony

Ostatnie Posty