- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryChris Diamantopoulos używa swojej skóry jako swojego „głównego narzędzia”
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Chris Diamantopoulos używa swojej skóry jako swojego „głównego narzędzia”


Regularny serial telewizyjny i filmowy Chris Diamantopoulos — gra złoczyńcę u boku The Rocka, Gal Gadota i Ryana Reynoldsa w Czerwone zawiadomienie, który miał największy dzień otwarcia dla dowolnego filmu Netflix w swojej historii i można go obecnie zobaczyć w Prawdziwa historia seria, obok Kevina Harta i Wesleya Snipesa — nigdy nie lekceważ potęgi dobrej skóry. „Grałem przez całe życie i nauczyłem się, że twoje narzędzia jako aktora są dość ograniczone” — opowiada 46-latek. „Im lepiej je znasz, tym pewniej i swobodniej możesz wyjść i wystąpić. Moja twarz, moja skóra, to jedno z moich głównych narzędzi”.

1
/
7

„Podążam za tropem mojej żony [Chris is married to actress Becki Newton] i ma najpiękniejszą skórę. Nie zostałam pobłogosławiona piękną skórą; Miałem trądzik jako dziecko, miałem duże pory i nadal mam, ale pracuję z tym, co mam. Znalazłem w Los Angeles kosmetyczkę, Frankie Paige, która wykonuje naprawdę świetną robotę, utrzymując moją skórę w czystości. Jej Zrównoważony toner (37 USD) jest niesamowita, a ona Leczenie punktowe BFF (35 dolarów) jest całkowicie niezbędny”.

2
/
7

„Kiedy gram tak prostego faceta jak ja, lubię używać żelu brązującego. podoba mi się Żel brązujący Tom Ford (55 USD). To dodaje trochę koloru, nie wyglądając śmiesznie, i wyrównuje koloryt mojej skóry”.

3
/
7

Hialuronowe serum wzmacniające PCA (120 dolarów) to magia. Sprawia, że ​​moja skóra czuje się dobrze, czuje się nawilżona. Ponieważ mam tendencję do pękania tu i tam, używam płynu do mycia twarzy Image Skincare o nazwie Wyczyść komórkę (33 USD).”

4
/
7

„Od czasu do czasu używam kilku kropli Pro-Heal Advance iS Clinical (158 dolarów), co naprawdę poprawia nastrój w dzień na czerwonym dywanie”.

5
/
7

„W przypadku moich włosów to naprawdę proste. Wyskakuję spod prysznica i wrzucam trochę oldschoolowego Supremo Magiczny Ruch (20 dolarów). Istnieje od zawsze, ale działa cuda na moje włosy. Dla mojego ciała lubię Ezopa. kocham Balsam do rąk Reverence Aromatique (97 dolarów). Taka jest moja sytuacja”.

6
/
7

„Ponieważ byliśmy o wiele więcej w domu i mieszkamy w Los Angeles, mam dużo więcej słońca dzięki przebywaniu na zewnątrz i zabawie z dziećmi; używam TIZO krem ​​przeciwsłoneczny (48 USD) lub Wyczyść wybór ochrony przeciwsłonecznej (30 dolarów).”

7
/
7

„Szanuję to, co zespoły zajmujące się fryzurami i makijażem robią na planie i zdarzały się sytuacje, w których potrzebowałem pełnego działu fryzur i makijażu, aby naprawdę pomóc mi wejść w tę postać. Ale ogólnie uważam, że mniej znaczy więcej w przypadku makijażu dla mnie na ekranie. Tak więc od 15 lat robię własne włosy i makijaż, kiedy wyglądam jak zwykły facet”.

dolarmakeup

.Źródło strony

Ostatnie Posty