- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzChristina Milian o 40-stce, zdrowiu uśmiechu i niedocenianej mocy mrożonego aloesu
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Christina Milian o 40-stce, zdrowiu uśmiechu i niedocenianej mocy mrożonego aloesu


Aktorka, piosenkarka i autorka tekstów Christina Milian wstaje wcześnie i przychodzi przez Zoom, aby porozmawiać o swoim niedawnym partnerstwie z Crest + Oral-B — programem, który ma na celu położenie kresu nierównościom w zdrowiu jamy ustnej dzieci w całej Ameryce. (Zaskakująca statystyka: prawdopodobieństwo, że czarne dzieci mają dobry lub zły stan zdrowia jamy ustnej, jest prawie dwa razy większe, podczas gdy dzieci latynoskie prawie cztery razy częściej niż ich rówieśnicy.) To coś, co 40-latek mówi, że jest „przyczyną, która jest drogie jej rodzinie”, ale niekoniecznie liczba, która ją zaskoczy, dlatego stara się zwiększyć świadomość tego problemu.

Dlaczego to partnerstwo?

„Po pierwsze, to Crest, to Oral-B — obie są świetnymi markami. Dorastając, zdrowie jamy ustnej było bardzo ważne w mojej rodzinie i chcę przekazać to samo przesłanie, te same dobre nawyki moim dzieciom. Zawsze myjemy zęby. To ważny zwyczaj do przekazania.

Oboje moi rodzice byli imigrantami z Kuby i niekoniecznie dorastali w ten sam sposób, i zapłacili za to później – zwłaszcza moja mama, która ma wiele próchnicy i często odwiedzała dentystę. Ale oboje moi rodzice naprawdę wdrożyli nitkowanie zębów, szczotkowanie przez dwie minuty, szczotkowanie po posiłkach i to wszystko. Jest to dla mnie ważne, zwłaszcza gdy słyszę, że cierpi z tego powodu moja własna społeczność. To ważna część naszej codziennej rutyny”.

Czy Twoja podstawowa rutyna samoopieki zmieniła się podczas pandemii?

„Nosiłem dużo dresów! Z moją córką robiłam wiele domowych remediów, głównie po to, żeby się nie nudzić. Nie mogę powiedzieć, że w tym czasie wyglądałem „wspaniale” – trochę odpuściłem – ale robiłem co w mojej mocy, starając się o siebie zadbać. Wypiłem dużo wody i znalazłem dużo produktów do pielęgnacji skóry, które mi się podobały. Byłem całkiem wyluzowany i zrelaksowany, kiedy przyszło do tego wszystkiego.”

Czy możesz podzielić się którymś ze środków zaradczych?

„Kupiłem sobie w sklepie spożywczym duży, stary kawałek aloesu. Nadal staram się dokładnie wymyślić, co z tym zrobić, więc chyba powinienem wejść na YouTube. Słyszałem, że jest świetny na włosy, na skórę, na gojenie się, na wszystko. Pokroiłem go, włożyłem do woreczka Ziploc i włożyłem do zamrażarki. Muszę wymyślić, co z tym zrobić! Nawiasem mówiąc, to nie smakuje dobrze… Ja też próbowałem tego.”

A niedawno skończyłaś 40 lat. Czy to coś innego?

„Nie wiedziałem, jak sobie z tym poradzić ani co o tym myśleć. Naprawdę kochałem moje 30-tki — założyłem rodzinę i dostrzegam wszystkie moje błogosławieństwa i jestem za nie wdzięczny. Ale w życiu jest na co czekać, więc jestem gotowy. To było trochę inne do ogarnięcia, ale moi przyjaciele pomogli mi sprawić, że było to naprawdę zabawne. Zajęło mi to tydzień, ale potem byłem gotowy.”

Na co jesteś podekscytowany, gdy rok się kończy?

„Jestem podekscytowany spędzaniem czasu z rodziną! Znowu wracam do zdrowia i sprawności. Zawsze staram się to zrobić przed nowym rokiem. Więc chyba nie mogę się doczekać, kiedy będę o siebie dbać. Jestem podekscytowany tym wszystkim.”

.Źródło strony

Ostatnie Posty