- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyCodzienna pielęgnacja włosów suchych i jak usunąć z nich łupież
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Codzienna pielęgnacja włosów suchych i jak usunąć z nich łupież

Codzienna pielęgnacja włosów suchych i usuwanie z nich łupieżu pozwala pozbyć się zniszczonych włosów i nadać im charakterystyczny wygląd. Suche włosy mogą pojawiać się w zimowe dni z wielu powodów, takich jak kąpiele w gorącej wodzie przez długi czas, ekspozycja na zimne powietrze powodujące wysuszenie włosów, niestosowanie kremów nawilżających włosy i inne przyczyny, które prowadzą do pojawienia się łupieżu, więc włosy stają się suche i matowe, oto procedura pielęgnacji włosów Suche i jak usunąć z nich skórkę.

Codzienna pielęgnacja włosów suchych i jak usunąć z nich łupież

  • Zmień rodzaj szamponu
  • Nawilżające włosy
  • Kąpiel w letniej wodzie
  • metoda suszenia włosów

Codzienna pielęgnacja włosów suchych i jak usunąć z nich łupież

Zmień rodzaj szamponu

Rutynowa pielęgnacja włosów suchych obejmuje zmianę rodzaju szamponu, zwłaszcza w przypadku pojawienia się łupieżu, więc zmień szampon i masuj skórę głowy okrężnymi ruchami, aby usunąć martwe komórki naskórka i stymulować krążenie krwi. Dzięki temu ruchowi i tej rutynie skórka złagodzi, a swędzenie, które może powodować wiele niedogodności, złagodzi.

Nawilżające włosy

Zimowa pielęgnacja włosów suchych wymaga uwagi, podobnie jak twarz, więc nawilżanie włosów jest obowiązkiem utrzymania ich jakości i połysku, a tym samym unikania łupieżu, więc stosowanie olejku nawilżającego może pomóc zrekompensować utratę wilgoci spowodowaną wilgocią. Możesz użyć np. olejku migdałowego, który dodaje włosom blasku i zmniejsza ich suchość.

Kąpiel w letniej wodzie

Pielęgnacja włosów suchych zimą obejmuje branie prysznica w letniej wodzie i unikanie gorącej wody przez długi czas, ponieważ gorąca woda zaciągnie na włosach pozostałą wilgoć i naturalne olejki, sprawiając, że będą wyglądały na suche i zacznie pojawiać się łupież, dlatego najlepiej jest brać prysznic letnią wodą przez czas nie przekraczający 15 minut, a najlepiej nie myć włosów codziennie, ponieważ powoduje to przesuszenie i szorstkość.

metoda suszenia włosów

Rutynowa pielęgnacja włosów suchych zimą obejmuje suszenie ręcznikiem i trzymanie się z dala od suszarek do włosów, ponieważ może to uszkodzić włosy i zwiększyć ich suchość, a tym samym ponownie pojawi się skórka, dlatego najlepiej wysuszyć włosy za pomocą suszarki. miękki ręcznik lub jedwabna ścierka, aby włosy nie były narażone na uszkodzenia i wypadanie.

.

Ostatnie Posty