- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyCórka Hajfy Wehbe o niezwykłym wyglądzie w nowej odsłonie z kręconymi włosami..ze...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Córka Hajfy Wehbe o niezwykłym wyglądzie w nowej odsłonie z kręconymi włosami..ze zdjęciami

Córka Hajfy Wehbe, Zainab Fayyad, zaskoczyła swoich zwolenników, pojawiając się na nich po raz pierwszy z nowym wyglądem z kręconymi włosami, czyli fryzurą po raz pierwszy, którą adoptuje po tym, jak publiczność przyzwyczaiła się do tego z gładkimi włosami, więc ona pojawiła się w inny i odnowiony sposób, podczas gdy publiczność porównała jej wygląd z tym wyglądem i kręconymi włosami, więc przyjrzyjmy się, które włosy wyglądają lepiej.

Córka Hajfy Wehbe w nowym wyglądzie z kręconymi włosami

Zainab Fayyad, córka libańskiej gwiazdy Haify Wehbe, za każdym razem olśniewa swoich fanów, przyjmując inny i nowy estetyczny wygląd.Tym razem wybrała New Look z długimi, kręconymi włosami w kolorze ciemnobrązowym, które są fryzurą po raz pierwszy przyjęła, ponieważ nigdy nie próbowała tego wyglądu.

Zainab Fayyad skomentowała jej nowy wygląd, mówiąc:Nie mogę przeboleć piękna tego spojrzenia, Ty i Co Co myślisz? moja miłość Poezja kręcone Ali?”.

Zainab Fayyad pojawiła się w tej stylizacji z różnymi i uderzającymi rysami, ponieważ kręcone włosy nadawały jej żywy wygląd i atrakcyjny cygański wygląd, więc publiczność flirtowała z jej urodą i ponownie potwierdziła, że ​​jest kopią swojej matki, Hajfy Wehbe.

Gładkie włosy Zainab Fayyad

Zainab Fayyad miała wcześniej gładkie fryzury w więcej niż jednym występie na Instagramie, więc publiczność porównała jej kręcone włosy z prostymi włosami, biorąc pod uwagę, że każdy wygląd dodaje jej własnego piękna.

Córkę Hajfy Wehbe wyróżniają długie włosy, które mają miękkie fryzury o często ciemnych kolorach, ale ostatnio pojawiła się w więcej niż jednym kolorze włosów, ale używała peruk.

Obserwowali córkę Hajfy Wehbe, New Look, z kręconymi włosami i czy wyglądała piękniej niż proste włosy?

Załączone zdjęcia Zainab Fayyad z jej konta na Instagramie.

Ostatnie Posty