- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaCiałoCourteney Cox dzieli się swoim największym żalem związanym z pielęgnacją skóry
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Courteney Cox dzieli się swoim największym żalem związanym z pielęgnacją skóry


Gwiazdy często omawiają pielęgnację skóry twarzy w wywiadach, w mediach społecznościowych i w filmach na YouTube, podkreślając ich rutynę. Jednak gwiazdy rzadko dzielą się tym, co robią, aby zadbać o resztę swojej skóry. Niedawno Courteney Cox ujawniła, co robi, aby zachować zdrową, młodzieńczo wyglądającą skórę po prysznicu.

Sternik powiedział W stylu że intensywnie szczotkuje na sucho, zanim wejdzie pod prysznic. „Nie mam na myśli drenażu limfatycznego, w którym lekko ocierasz się o serce, czy cokolwiek innego”, powiedział Cox. – Nie przejmuję się tym. Mówię jak najsztywniejszy, najtwardszy pędzel. Po prostu szoruję w górę i w dół, żeby poprawić krążenie”.

Kiedy Cox wyskakuje spod prysznica, pieni się w Augustinus Bader Krem do ciała (180 dolarów). Następnie nakłada olejek do ciała. „Ktoś powiedział, że to się nazywa „smaganie”? Nie wiem – po prostu nakładam olejek na krem, bo myślę, że go blokuje”.

57-letnia gwiazda ujawniła się W stylu że żałuje, że po dwudziestce zaniedbała pielęgnację skóry, powołując się na rezygnację z nawilżania i spędzanie zbyt wielu godzin na słońcu. „Musisz tylko pamiętać o dbaniu o swoje ciało w młodym wieku, ponieważ nie możesz zacząć w wieku 50 lat” – powiedział Cox. „Łatwo jest użyć Retin-A lub cokolwiek innego i utrzymać twarz w ruchu. Ale jest tylko tyle suchych pędzli, których możesz użyć”.Źródło strony

Ostatnie Posty