- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellnessCourteney Cox opowiada, dlaczego postanowiła połączyć piękno z produktami do sprzątania domu
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Courteney Cox opowiada, dlaczego postanowiła połączyć piękno z produktami do sprzątania domu


W styczniu Courteney Cox wprowadziła linię produktów, które jej Przyjaciele Monica Geller, mająca obsesję na punkcie sprzątania, byłaby zachwycona. Na swoje pierwsze przedsięwzięcie w dziedzinie przedsiębiorczości Cox stworzyła coś bliskiego domu. Ona stworzyła Sąd domowy, linia zapachowych i inspirowanych pielęgnacją skóry produktów do pielęgnacji domowej. Cała linia została wyprzedana w zaledwie osiem godzin, ale w końcu będą ponownie dostępne 7 marca o godzinie 12:00 czasu wschodniego.

Linia jest wyjątkowa w swoim podejściu do sprzątania z perspektywy przemysłu kosmetycznego. Dzięki delikatnym zapachom, czystym formułom i zrównoważonemu wzornictwu produkty te wyróżniają się z tłumu zwykłych środków czyszczących. Funkcje linii płyn do naczyń (20 USD), środek do czyszczenia powierzchni (20 USD) i mycie ręczne (30 dolarów). Marka planuje dodać kilka bardziej ekscytujących produktów, w tym zapachową świecę i dezodorant do pokoju. Produkty są dostępne w czterech różnych zapachach: Cece, Steeped Rose, Neroli Leaf i Cipres Mint. Cece to sekretna mieszanka zapachów Cox, którą nosi, opisywana jako uzależniająca i w równych częściach przyprawa tostowa i surowy cukier. Cox podzieliła się inspiracją stojącą za marką, tym, jak wymyśliła charakterystyczny zapach i nie tylko.

Skąd wzięła się Twoja miłość do architektury i projektowania wnętrz? Jak to wpłynęło na Homecourt?

„Początkowo myślałem, że zostanę architektem z powodu mojej pasji do projektowania. Mam też obsesję na punkcie zapachów. Stworzenie pierwszej w swoim rodzaju marki, która w naturalny sposób łączyła te zainteresowania, było dla mnie oczywiste. Następnie współpracowałem z najlepszymi z najlepszych w swojej dziedzinie, aby stworzyć moje marzenie”.

Zapach CECE jest niesamowity. Jak przez lata rozwijałeś swój osobisty zapach i jak to wpłynęło na stworzenie CECE?

„Uwielbiam nakładać różne olejki i perfumy i od kilku lat noszę tę konkretną mieszankę. Wysłaliśmy to do jednej z najlepszych perfumerii i udało im się odtworzyć mój dokładny zapach. nazywa się CECE i jest jednym z moich ulubionych”.

Inspirowane urodą produkty do pielęgnacji domowej są tak innowacyjnym pomysłem. Jak na to wpadłeś?

„Ponieważ zależy mi na tym, jak wygląda mój dom, chciałam zaprojektować opakowanie, które będzie pięknie wyglądać na każdym blacie. Potrzebowałem ich, aby były bezpieczne dla mojej rodziny i zwierząt, przyjazne dla środowiska i co równie ważne, potrzebowałem ich do pracy. Następnie, aby uczynić go jeszcze bardziej wyjątkowym, chciałem stworzyć produkty, które pachną tak, jak ja sam chciałbym pachnieć. Zapachy, którymi chcę być otoczony.”

Dlaczego uważasz, że to idealny czas na uruchomienie Homecourt?

„Ponieważ świat spędza więcej czasu w domu niż kiedykolwiek, pomyślałem, że dlaczego nie zadbamy o nasz dom tak, jak o siebie samych? To kosmetyki do domu”.Źródło strony

Ostatnie Posty