- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzCrest wprowadza pastę do zębów, która przedłuża żywotność Twoich zębów
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Crest wprowadza pastę do zębów, która przedłuża żywotność Twoich zębów


Dorastając, istniało tylko kilka odmian pasty do zębów. Przez pewien czas, poza wybielaniem i wrażliwą pastą do zębów, nie było zbyt wielu możliwości rozwiązania innych problemów stomatologicznych. Obecnie firmy produkujące pasty do zębów często tworzą godne uwagi innowacje, które pomagają rozwijać przemysł zdrowia jamy ustnej. Crest wprowadza na rynek pierwszą w swoim rodzaju pastę do zębów, Zagęszczanie grzebienia, który pomaga przedłużyć żywotność Twoich zębów. Jak pasta do zębów może to zrobić? Wyjaśnijmy.

Crest mówi, że ta nowa pasta do zębów aktywnie odbudowuje gęstość zębów poprzez remineralizację szkliwa w celu uzyskania mocniejszych i zdrowszych zębów. Chroni również zęby zapobiegając przyszłej próchnicy. Według oświadczenia firmy Crest „mniej niż jedna piąta millenialsów uważa gęstość i ochronę szkliwa za najważniejsze korzyści, których oczekuje przy wyborze pasty do zębów, ale ponad połowa martwi się utratą zębów wraz z wiekiem – zanim zsinieją, pojawianie się zmarszczek, a nawet przybieranie na wadze.” Crest Densify ma na celu pomoc w obronie przed wczesną próchnicą, co pomaga w długowieczności pięknego uśmiechu.

„Jest tak wiele rzeczy, które spożywamy, które powodują demineralizację naszych zębów. Problem polega na tym, że jeśli nie ustabilizujemy tego procesu, nasze zęby będą nadal ulegać degradacji, powodując utratę struktury zęba i próchnicę”, wyjaśnia Los Altos, dentysta kosmetyczny z Kalifornii, Joseph Field, DDS. „Konieczne jest zatrzymanie tego procesu i utrzymanie zdrowych zębów przy użyciu odpowiedniego produktu pielęgnacyjnego, który sprzyja remineralizacji lub odbudowie struktury zęba”. Nowojorski dentysta kosmetyczny Jason Kasarksy, DDS mówi, że „kiedy szkliwo zęba jest uszkodzone, nie można go przywrócić”, dlatego tak ważne jest dbanie o zdrowie jamy ustnej. Jednak „osłabione szkliwo można częściowo przywrócić, poprawiając gęstość/zawartość składników mineralnych”, zauważa.

Dr Field i dr Kasarsky twierdzą, że niekoniecznie jest to nowa innowacja, ponieważ wiele składników można znaleźć w kilku pastach do zębów na receptę. Jednak „wspaniałe w tym produkcie jest to, że zapewnia niektóre z zalet pasty do zębów na receptę, którą można kupić bez recepty”, mówi dr Field.

Los Altos z Kalifornii, dentysta kosmetyczny Karl T. Supal, DDS twierdzi, że wszelkie nowe produkty, które pomagają odbudować i wzmocnić szkliwo, są warte zachodu, ponieważ są one istotnym elementem profilaktyki. „Odbudowa szkliwa jest bardzo ważna, aby zapobiec próchnicy zębów” – mówi dr Supal. „Im więcej szkliwa mają twoje zęby, tym lepiej są chronione.”

Dr Kasarsky zauważa, że ​​istnieją inne pasty do zębów, które pomagają w remineralizacji szkliwa, takie jak Pronamel lub jakakolwiek pasta do zębów zawierająca fluorek cynawy. „Wierzę, że firma Procter and Gamble zmodyfikowała proces demineralizacji. Każda pasta do zębów zawierająca fluorek cynawy remineralizuje zęby” – mówi dr Kasarsky.

Wszyscy trzej lekarze twierdzą, że poleciliby to swoim pacjentom. Jednak dr Field mówi, że dla osób z cięższą demineralizacją trzymałby się produktu na receptę.Źródło strony

Ostatnie Posty