- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażCup Noodles wprowadza makijaż
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Cup Noodles wprowadza makijaż


PSA: Kultowy Cup Noodles nie służy już tylko do jedzenia — teraz można go również nakładać na usta, twarz i oczy. W zeszłym tygodniu HipDot, marka kosmetyczna z siedzibą w Los Angeles, rozpoczęła współpracę z HipDop X Cup Noodles i oferuje wszystko, od cieni do powiek po błyszczyki.

„Cup Noodles niedawno obchodził swoje 50. urodziny i jesteśmy bardzo podekscytowani rozszerzeniem naszego portfolio współpracy w zakresie makijażu o kolejną kultową, powszechnie znaną markę w branży spożywczej” – mówi Jeff Sellinger, dyrektor generalny HipDot, w komunikacie. „Uwielbiamy nadal tworzyć świat, w którym żywność i piękno mogą istnieć w jednym, jednocześnie zaskakując fanów w obu branżach”.

Możesz wypróbować wszystkie produkty dla siebie, kupując Pudełko kolekcjonerskie z limitowaną edycją Cup Noodles (58 USD), który zawiera całą linię w jednym pudełku. Jeśli chcesz tylko dać Paleta pigmentów (26 USD) lub Usta i policzek (22 USD) zestaw wir, można je kupić osobno.

Odważne, jasne odcienie w palecie cieni do powiek oraz zestawie do ust i policzków to tylko jeden z aspektów linii, którą kochamy — jest też kreatywność stojąca za nazewnictwem produktów. Nazwy odcieni inspirowane ramenem to między innymi pokrojona w kostkę marchewka, pikantny i ostry, makaron ramen, pieczona kukurydza, przyprawa, sos sojowy, pikantne chili i teriyaki. Dodatkowo płynny rozświetlacz w linii nosi nazwę Lemon.

Cała linia HipDot x Cup Noodles jest czysta, wolna od okrucieństwa i wegańska, a wszystkie produkty można kupić na hipdot.com lub Ulta.com.Źródło strony

Ostatnie Posty