- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyCyrine Abdel Nour przyjmuje nowy, śmiały wygląd dzięki swojemu najnowszemu wyglądowi
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Cyrine Abdel Nour przyjmuje nowy, śmiały wygląd dzięki swojemu najnowszemu wyglądowi

Cyrine Abdel Nour przyjmuje nowy, śmiały wygląd dzięki najnowszym stylizacjom na Instagramie, szczególnie podczas udziału w telewizyjnym odcinku z lalką Abla Fahita. Wyglądało na to, że libańska gwiazda wybrała odważny wygląd włosów, który przywrócił jej czerwony kolor, który wcześniej przyjęła jako perukę w swoim serialu „Dor Al-Omar”, który był pokazywany w poprzednim okresie, więc śledź z nami szczegóły nowego wyglądu Sirine Abdel Nour.

Cyrine Abdel Nour przyjmuje nowy, odważny wygląd

Libańska gwiazda, Cyrine Abdel Nour, pojawiła się w nowym wyglądzie z odnowionymi i atrakcyjnymi włosami, z przyjęciem rudych włosów i porzuceniem ciemnego koloru włosów, koloru, który nadał jej śmiałości i odnowy, zwłaszcza w okresie jesiennym. pasował do jej pszenicznej skóry. I przyjęła prostą, falującą fryzurę, która opadała jej na ramiona i miękki makijaż.

Rude włosy to jeden z trendów, które są popularne w sezonie jesiennym i nadają kobietom ciepły i promienny wygląd, a kobiety mogą je zaadoptować na ten sezon, dbając o odpowiedni dobór koloru, który pasuje do ich skóry.

Poprzednie stylizacje Cyrine Abdel Nour

Cyrine Abdel Nour niedawno zyskała nowy wygląd z włosami curry, które sięgają do ramion, zachowując ciemny kolor, porzucając długie włosy.

Cyrine Abdel Nour opublikowała wiele jej stylizacji ze scen jej serialu „Dor Al-Omar” przez całe letnie dni, a ona pojawiła się z odważnymi blond i rudymi włosami, oprócz wyglądu z długimi czarnymi włosami.

Zobacz zdjęcia nowego wyglądu, Cyrine Abdel Nour, i czy Ci się podobało?

Zdjęcia Cyrine Abdel Nour z jej konta na Instagramie.

.

Ostatnie Posty