- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaCiałoCzy „Bodywatch Body” powraca? Oto, co mają do powiedzenia chirurdzy plastyczni
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Czy „Bodywatch Body” powraca? Oto, co mają do powiedzenia chirurdzy plastyczni


Policz to na popularność Pam i Tommy Seria Hulu lub obietnica letnich miesięcy i odpowiedni strój kąpielowy na horyzoncie, ale nowojorski chirurg plastyczny Norman Rowe, MD, zauważa bardzo specyficzną sylwetkę, o którą prosili pacjenci w jego gabinecie – taką, którą określa jako „Ciało Słonecznego Straży”.

„Ciało Baywatcha” to wyrzeźbiony brzuch, ramiona i uda z dużym biustem lub wyrzeźbionym torsem dla mężczyzn”, wyjaśnia. „Zasadniczo wykorzystuje się liposukcję małej talii, wyrzeźbionego brzucha i ud oraz uniesienie/powiększenie piersi”.

Chociaż dr Rowe mówi, że przejście z zimy na wiosnę zazwyczaj wiąże się z napływem pacjentów przygotowujących się do „plażowego ciała”, w tym roku jest nieco inaczej: „Zauważyłem, że z powodu pandemii i izolacji społecznej ludzie przybywają we wcześniejszym postępowaniu w celu pozbycia się ich pandemicznych kilogramów. Zauważyłem również, że coraz młodsi pacjenci przychodzą, aby rozpocząć leczenie w młodszym wieku, aby zapobiec nieodwracalnemu starzeniu się twarzy i ciała”.

Na przeciwległym wybrzeżu — jak na ironię, gdzieś blisko miejsca, w którym narodziło się „Ciało Baywatcha” — Newport Beach, chirurg plastyczny Sanjay Grover z Kalifornii, z pewnością widział pacjentów, którzy chcą ujawnić się i „ujawnić” więcej się po kilku latach ukrywania się z powodu COVID.

„Myślę, że możemy mieć wypaczoną perspektywę w południowej Kalifornii lub w South Beach”, mówi. „Chociaż w ciągu ostatnich pięciu do dziesięciu lat widzimy, jak wiele kobiet wychodzi na miniaturowe powiększanie piersi, podczas gdy w przeszłości nigdy by tego nie rozważały. Dzięki obecnym technikom i implantom możemy zapewnić bardzo naturalny rezultat”.

„Z drugiej strony wciąż mamy wiele kobiet, które szukają pełnej, zmysłowej sylwetki”.

Podobnie Encino, chirurg plastyczny z Kalifornii, George Sanders, MD, mówi, że widział zmianę trendu z dala z dużych implantów piersi, ale widział boom w powiększaniu pośladków. (Najnowsze statystyki Towarzystwa Estetycznego również potwierdzają zainteresowanie powiększaniem pośladków, odnotowując 37-procentowy wzrost w procedurze w 2021 r. w porównaniu z danymi z 2020 r.; te same statystyki wskazują, że procedury na ciele wykazują wzrost bardziej niż w jakimkolwiek innym obszarze, doprowadziły przez skoki w zabiegach liposukcji i abdominoplastyce.)

„Pomimo oczywistej tendencji do usuwania implantów piersi przez kobiety, nie zaobserwowałem spowolnienia u kobiet otrzymujących nowe implanty lub wymieniających implanty” – dodaje chirurg plastyczny z Nashville, dr Daniel Hatef. „Jeśli już, to jestem bardziej zajęta niż kiedykolwiek zakładaniem implantów piersi. Zdecydowanie wzrosło zainteresowanie nieinwazyjnymi urządzeniami do modelowania sylwetki i myślę, że ma to związek z bardziej agresywnym marketingiem firm wśród pacjentów, a także z ulepszeniami technologii do punktu, w którym ludzie widzą wyniki”.

Jeśli chodzi o mężczyzn, dr Sanders mówi, że niekoniecznie widzi mnóstwo próśb o wyraźnie zaznaczoną klatkę piersiową. „Mężczyźni proszą o bardziej konserwatywny wygląd z redukcją tłuszczu, ale bardziej naturalny wygląd niż mocno wyrzeźbiony i umięśniony wygląd z przeszłości”.

I chociaż Reno, chirurg plastyczny z NV Tiffany D. McCormack, doktor medycyny, nie miała żadnych próśb o to, osobiście klasyfikuje to jako „interesujące zjawisko”.

„Myślę, że ogólnie kobiety chcą mniejszych i bardziej naturalnych implantów – ale to nie jest prawda w 100 procentach przypadków. I wydaje się, że mężczyźni mogą szukać czegoś więcej; Nie widzę tego, bo tego nie robię, ale to ma sens”.Źródło strony

Ostatnie Posty