- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryCzy następna generacja jest gorsza w przypadku kremów na szyję?
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Czy następna generacja jest gorsza w przypadku kremów na szyję?


Kiedy nowojorski dermatolog Elyse Love, MD, udzielił wywiadu Cięcie W zeszłym miesiącu złożyła solidne oświadczenie na temat „opuszczonego obszaru szyi”, stwierdzając, że zapomniany krok wielu nowoczesnych procedur pielęgnacji skóry może w przyszłości stać się „problemem tysiąclecia”.

Saddle Brook, dermatolog w stanie New Jersey, dr Fredric Haberman, nie przebiera w swoich przesłaniach: „Pielęgnacja szyi powinna być częścią codziennej pielęgnacji skóry, ponieważ szyja i klatka piersiowa są podatne na działanie grawitacji, i uszkodzenia słoneczne, ale tym bardziej, że skóra jest cieńsza i delikatniejsza”.

Ponadto, mówi, ten jeden obszar prawdopodobnie starzeje się szybciej niż twarz, co przekłada się na głębsze zmarszczki i obwisanie poniżej linii szczęki.

„Regularne nakładanie kremu na szyję jest kluczem do zwalczania wczesnych oznak starzenia, co pozwala zachować młody wygląd” – mówi dr Haberman. „Jednak aplikacja kremu na szyję dotyczy zarówno tego, kiedy go nakładasz, jak i tego, jak go nakładasz. Generalnie polecam serum lub płatki z witaminą C rano i retinol przed snem. Właściwa aplikacja mineralnych filtrów przeciwsłonecznych co dwie godziny i kremów nawilżających.”

Davie, dermatolog z Florydy Marianna Blyumin-Karasik, MD jest również zaangażowana w pielęgnację skóry pod twarzą, ale uważa, że ​​to gen to rozumie: „W oparciu o moje osobiste doświadczenie kliniczne, obecne zainteresowanie pielęgnacją szyi jest głębsze niż w przypadku przeszłość” – mówi. „Myślę, że ludzie. w tym przedstawiciele pokolenia Y są znacznie bardziej otwarci na różnorodne produkty do pielęgnacji skóry i zabiegi na twarz i często szybko zdają sobie sprawę, że jeśli nie zadbają o estetykę szyi, sąsiednie obszary szyi/dekoltu wyglądają bardzo nieadekwatnie. ”

W tym celu, aby zachować harmonię, podczas konsultacji kosmetycznych zaleca kompleksowe podejście do odmładzania – w tym okolice szyi i dłoni, które, jak mówi, wraz z twarzą „reprezentują najbardziej oczywiste obszary procesu starzenia” naszego skóra. „Obecnie dostępne są doskonałe zabiegi kosmetyczne do leczenia obszarów ciała, takie jak biostymulujące wstrzyknięcia (Radiesse), zabiegi laserowe (Picoway Resolve), urządzenia energetyczne (Profound) itp. Pielęgnacja skóry to doskonały podkład z ochronnym filtrem przeciwsłonecznym i regenerującymi kremami na szyję (Skin Lepsze Techno i Defenage Neck Perfection).”

Wreszcie, Bloomfield Hills, dermatolog z MI Linda C. Honet, MD, mówi, że ciekawie będzie zobaczyć, jak starzeje się nowe pokolenie.

„Ponieważ media społecznościowe podniosły w ostatnich latach tak pozytywną świadomość na temat zdrowia skóry i odmładzania skóry, wielu mężczyzn i kobiet w wieku dwudziestu i trzydziestu lat szuka opieki estetycznej i dermatologicznej znacznie wcześniej i bez osądu. To proaktywno-prewencyjne podejście do pielęgnacji skóry i trend w zakresie zdrowia skóry może z pewnością zmniejszyć różnicę między płciami, gdy widzimy pierwsze oznaki starzenia”.

Podsumowując, mówi Louisville, KY, dermatolog Tami Buss Cassis, MD, niezależnie od danych, jest to jeden obszar, którego nie chcesz pominąć: „Jeśli liczby są prawdziwe, będą tego żałować! Wszyscy moi współpacjenci i przyjaciele to praca na naszych karkach. Wiedziałem lepiej i ja nadal chciałbym lepiej zadbać o moją szyję i klatkę piersiową, kiedy byłam młodsza”.

.Źródło strony

Ostatnie Posty