- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyDaniela Rahma w swoim najnowszym wyglądzie powraca z rudymi włosami
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Daniela Rahma w swoim najnowszym wyglądzie powraca z rudymi włosami

Daniela Rahma, w najnowszym New Looku, miała pomarańczowo-czerwone włosy, odważny i nowoczesny kolor, który pasuje do jej atrakcyjnych rysów, zwłaszcza w sezonie zimowym, ponieważ dodaje ciepła rysom, podczas gdy Daniela wcześniej występowała w tym samym kolorze, gdy występowała postać Reem w serialu „Umrzeć”, część. Pierwszym z nich jest ponowne ufarbowanie włosów na ten sam kolor, gdy zaczyna kręcić drugą część pracy.

Daniela Rahma powraca z rudymi włosami

Libańska gwiazda, Daniela Rahma, udostępniła swoim fanom na Instagramie nowy zestaw zdjęć, na których pokazała swoje jasnoczerwono-pomarańczowe włosy, ze średniej długości fryzurą, z miękkimi i falującymi lokami.

Nowy wygląd Danieli Rahmy, rude włosy, wydawał się odważny i nowoczesny, zbiegając się z jej rolą w drugiej części serialu „Na śmierć” z udziałem gwiazdy Maguy Bou Ghosn, a kobiety mogą czerpać inspirację z tych odnowionych włosów kolor, ponieważ pasuje do kobiet o jasnej i ciemnej karnacji, szczególnie przy wyborze stopnia z pomarańczowymi końcówkami.

Poprzednia fryzura Danieli Rahmy

Wygląd włosów Danieli Rahmy charakteryzuje miękkość z nowoczesnymi akcentami, zwłaszcza gdy wybiera odważne kolory włosów, a często preferuje fryzury średniej długości lub gradientowe z kolorami włosów, które różnią się między odcieniami jasnego brązu i miodu.

Zobacz zdjęcia rudych włosów Danieli Rahmy i czy podoba Ci się ten kolor na jej rysach?

Zdjęcia Danieli Rahmy z jej konta na Instagramie.

.

Ostatnie Posty