- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryDeborah Lippmann wprowadza pielęgnację skóry
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Deborah Lippmann wprowadza pielęgnację skóry


Marka produktów do pielęgnacji paznokci i dłoni Deborah Lippmann wkracza do zupełnie nowej kategorii: pielęgnacji skóry. Marka wypuściła wcześniej balsam do ciała i krem ​​do skórek, ale nowość Głęboko regenerujący krem ​​do twarzy na noc (58 USD) to jej pierwszy produkt do twarzy.

Ten ultranawilżający krem, oficjalnie wprowadzony na deborahlippman.com 15 kwietnia, zawiera składniki wzmacniające skórę, takie jak wegański kolagen, peptydy, mikroorganizmy i kwas hialuronowy. Wzmacnia mikrobiom skóry, zmienia strukturę i minimalizuje widoczność drobnych linii i zmarszczek podczas drzemki, dzięki czemu gdy wzejdzie słońce, Twoja skóra będzie widocznie bardziej miękka i jędrniejsza przez cały dzień.

Marka zaleca nakładanie kremu około 15 minut przed snem, aby mógł wniknąć w skórę i zacząć działać podczas drzemki.

Przed tą premierą Deborah Lippmann wydała nowy Balancing Act Zbalansowane mydło do rąk, bezpieczne dla manicure (32 USD), który ma na celu nawilżenie i wytworzenie wyjątkowo miękkiej piany, która pozostawia dłonie gładkie i zdrowe. Dzięki kochającym skórę składnikom, takim jak łagodzący owies i kwiat nagietka, powinniśmy się spodziewać, że następnym razem pojawi się uzdrawiający krem ​​nawilżający.Źródło strony

Ostatnie Posty