- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyDima Kandalaft przyjmuje niezwykłe trendy estetyczne po raz pierwszy w 2022 roku
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Dima Kandalaft przyjmuje niezwykłe trendy estetyczne po raz pierwszy w 2022 roku

Dima Kandalaft postanowiła, w ślad za wieloma gwiazdami, dokonać uderzających zmian w swoim pierwszym wyglądzie estetycznym wraz z nowym rokiem 2022. Pojawiła się w grupie zdjęć, którym towarzyszyły niezwykłe trendy estetyczne, zarówno pod względem makijażu, jak i fryzur, aby wyglądają z przykuwającą wzrok urodą, więc poznaj z nami szczegóły jej wyglądu.

Nowy wygląd makijażu Dima Kandalaft debiutuje w 2022 roku

Syryjska gwiazda Dima Kandalaft podzieliła się swoimi obserwującymi na Instagramie swoim pierwszym nowym wyglądem w nowym roku i wybrała trend brązowego makijażu, który przyciąga gwiazdy od zeszłego roku i jest również liderem w tym roku jako popularna moda.

Makijaż Dimy Kandalaft, który wykonała jej syryjska wizażystka Milad Hanoun, opierał się na ciepłych odcieniach brązu, które pasują do zimowej atmosfery. Najpierw nałożył ziemisty odcień na powieki, a następnie nadał nad i pod powieką brązowy kolor w stylu smokey, skupiając się na intensywnym podkreśleniu rzęs, aby nadać oczom szeroki i czujny wygląd. Użył również cienkiej kreski eyelinera na zewnętrznej krawędzi oka, aby go podciągnąć i unieść, więc wygląd syryjskiej gwiazdy z tym makijażem wydawał się czarujący.

Kosmetyczka użyła również brązowych kolorów do cery Dimy Kandalaft, a także użyła brązowego różu, aby wyrzeźbić jej policzki, nakładając ciemny kontur ust i pomadkę w kolorze mokki odpowiednią dla skóry syryjskiej gwiazdy.

Do wykonania makijażu brązowego możesz użyć następujących produktów:

  • krem podkładowy Giorgio Armani Face Fabric Foundation.
  • proszek Dior Diorskin Nude Luminizer Shimmering Glow Powder Highlighter.
  • cień do powiek Chanel Ombre Première Longwear Cień do Powiek.
  • einer DOLCE & GABBANA High Definition Eyeliner Stylo.
  • Szminka Louboutin Louboutin Velvet Matte Lipstick w Zoulo.
Cień do powiek Chanel Ombre Première Longwear.
Cień do powiek Chanel Ombre Première Longwear.

Nowy wygląd włosów Dimy Kandalaft w jej pierwszym występie w 2022 r.

Dima Kandalaft również wybrała nowe zmiany w wyglądzie swoich włosów.Zastosowała jasne pasemka swoim ciemnym podstawowym kolorem włosów z cienkimi kępkami od nasady aż po końce, z jej wyborem kręconych włosów curry, które zwiększają gęstość włosów i dodają kobietom życia. Popatrz.

Kobiety mogą przyjąć nowy wygląd Dimy Kandalaft na ten sezon i nadążyć za uderzającymi trendami, które są obecnie promowane, czy to w zakresie makijażu brązowego, konturu ust, czy pasemek.

Zobacz zdjęcia Dimy Kandalaft w nowym stylu i co myślisz o jej wyglądzie?

Zdjęcie Dimy Kandalaft z jej oficjalnego konta na Instagramie.

.

Ostatnie Posty