- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzDlaczego nowy uśmiech powinien zaczynać się od skupienia się na funkcji
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Dlaczego nowy uśmiech powinien zaczynać się od skupienia się na funkcji


Pittsburgh stomatolodzy kosmetyczni Dr. Brian i Rob Klaich, DMD dzielą pasję do doskonałości i zamiłowanie do nagradzanej stomatologii estetycznej. W ciągu 17 lat wspólnej praktyki stomatologia estetyczna i metamorfoza uśmiechu braci została doceniona w całym kraju przez wiele instytucji, laboratoriów i publikacji. Wymaga to bystrego i utalentowanego oka estetycznego, ale twierdzą, że sekret ich sukcesu tkwi w zrozumieniu fizjologii zgryzu.

Jako stypendyści Międzynarodowego Stowarzyszenia Estetyki Fizjologicznej i Instytutu w Las Vegas szkolenie dentystów koncentruje się na funkcji, a nie tylko na wyglądzie. „Jeśli zamierzasz zmienić kształt zębów, co jest najczęściej powodem, dla którego ludzie uprawiają stomatologię estetyczną, musisz zrozumieć i uszanować funkcję ich pracy. Jeśli tego nie zrobisz, piękne wyniki mogą nie być odpowiednie dla pacjenta lub być tak stabilne, jak powinny”.

Aby zająć się kształtem i rozmiarem zębów 40-letniej pacjentki, dr Brian Klaich założył osiem porcelanowych licówek i wykonał konturowanie dziąseł, dzięki czemu jej uśmiech wyglądał na wyrównany i odnowiony.

„Wielu pacjentów zainteresowanych metamorfozą uśmiechu ma łuki zębowe z odstępami lub stłoczeniami lub zęby, które wyglądają na nadmiernie zużyte i wyszczerbione” – dodaje dr Rob. „Istnieją podstawowe przyczyny w fizjologii ugryzienia, które spowodowały te problemy. Jeśli nie podejmiesz kroków, aby zaradzić im poprzez usatysfakcjonowanie mięśni, stawów i dróg oddechowych, możesz zachęcać do niepowodzenia nowego uśmiechu lub nawet narażać zdrowie pacjenta”.

„Nawet jeśli pacjent nie zdaje sobie sprawy z jakichkolwiek problemów z ugryzieniem, nadal równie ważne jest upewnienie się, że nowe kształty zębów ich nie powodują”, zauważa dr Brian. „Może to spowodować pęknięcie porcelany lub spowodować nowe problemy dla pacjenta”.

Nic dziwnego, że pacjenci pokonują wiele kilometrów, aby odwiedzić ich w Cranberry Dental Studio. Ich gabinet w stylu butikowym znajduje się na północ od Pittsburgha i oferuje najnowszą technologię obrazowania i oceny zgryzu. „Używamy zaawansowanego sprzętu i technik, które zapewniają, że łączymy wspaniałą estetykę z odpowiednią funkcją dla każdego pacjenta”, dodaje dr Rob. „Pewność wiedzy, że ich nowy uśmiech jest w najlepszej formie dla funkcjonowania ich ciała, jest szczególnym spokojem, którym z radością dzielimy się z naszymi pacjentami”.

Dr Rob Klaich umieścił 14 porcelanowych licówek, sześć porcelanowych koron, trzypunktowy porcelanowy most i dwa implanty dentystyczne na zębach 49-letniego pacjenta, dzięki czemu wyglądały na jasne i jednolite.Źródło strony

Ostatnie Posty