- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaCiałoDlaczego ten nowy implant zatwierdzony przez FDA zdobywa wysokie punkty wśród konsumentów
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Dlaczego ten nowy implant zatwierdzony przez FDA zdobywa wysokie punkty wśród konsumentów


Nowy implant firmy Mentor, producenta implantów piersi, został w tym miesiącu zatwierdzony przez FDA. Marka twierdzi, że tym, co odróżnia ten nowy implant od tego, co jest obecnie na rynku, jest jego wysoka aprobata od konsumentów za jego „tak jak prawdziwy” kształt i dotyk.

Zachowanie kształtu i formy

Rozmawiając z Lori Tierney, światową prezes firmy Mentor, dowiedzieliśmy się, że nowy implant piersi MemoryGel Boost uzyskał wysokie oceny w ich badaniu od pacjentów za to, że najbardziej przypominają naturalną pierś w porównaniu z inną wiodącą marką. „Nasz globalny zespół marketingowy przeprowadził kilka naprawdę interesujących badań pacjentów „Głos klienta” i myślę, że są dwa kluczowe elementy, których każdy pacjent pragnie w odniesieniu do swojego wyboru, czy to po stronie augmentacji, czy po stronie rekonstrukcji. Są naprawdę zainteresowani stabilnością kształtu, która pomaga kształtować piersi i miękkim, naturalnym odczuciem”.

„Zarówno w chirurgii kosmetycznej, jak i odtwórczej, jednym z kluczy do długotrwałego, naturalnego rezultatu jest wybór „właściwego” implantu dla pacjenta i pożądanego wyglądu”, mówi Tucson, chirurg plastyczny z AZ, dr med. Raman Mahabir. „Ważne jest, aby pamiętać, że dane cytowane w tym badaniu są nieopublikowane i szczerze mówiąc anegdotyczne, jednak wraz z tym dodatkiem do ich oferty, Mentor zrobił kolejny krok naprzód, będąc w stanie zapewnić pełniejszy zakres opcji. Jako chirurdzy zawsze dążymy do jak najlepszych, naturalnie wyglądających wyników dla naszych pacjentów, a ciągłe innowacje w tej dziedzinie są zawsze mile widziane”.

Tierny mówi, że połączenie wysoce spójnego żelu Mentor i innowacyjnej konstrukcji powłoki implantu przyczynia się do zdolności implantu MemoryGel Boost do lepszego utrzymywania objętości górnego bieguna w porównaniu z jego konkurentami. „To rodzaj informacji zwrotnych, które otrzymaliśmy od naszych chirurgów, z którymi pracowaliśmy w ramach rozwoju programu MemoryGel Boost” – wyjaśniła. „Wtedy badania, które przeprowadziliśmy z naszymi konsumentami, pokazują, że zarówno pacjenci, jak i chirurdzy wolą ten implant, ponieważ jest bardziej naturalny. To był dosłownie odpowiednik testu dotykowego pomiędzy naszymi implantami a innymi konkurencyjnymi implantami”.

Wypełnienie dla bardziej miękkiego uczucia

Jednym z czynników, który pomaga implantom zachować ich naturalne odczucie i stabilność formy, jest współczynnik wypełnienia, mówi Tierney, który można również dostosować w zależności od potrzeb pacjenta. „Na działanie implantu wpływa sposób, w jaki wypełnienie wpływa na zdolność żelu do zachowania pożądanego kształtu” – wyjaśnia. „To część naszej opatentowanej technologii. Mamy zastrzeżony, spójny żel, którego używamy we wszystkich naszych produktach żelowych, który trzyma się jednolicie i zachowuje naturalne właściwości, które najlepiej przypominają tkankę piersi, stąd ten całkowicie naturalny miękki efekt bez utraty kształtu i ułożenia w piersi”.

„Jestem bardzo podekscytowany, widząc aprobatę Mentora dla nowego implantu MemoryGel Boost. Bardziej spójny żel w okrągłych implantach to bardzo ekscytujący postęp” – mówi Louisville, chirurg plastyczny z KY M. Bradley Calobrace, MD, który opublikował obszerne badania dotyczące zarówno oryginalnego implantu MemoryGel, jak i ogólnego bezpieczeństwa silikonowych implantów piersi. „Ten żel jest bardziej stabilny, co prowadzi do poprawy objętości górnych biegunów, zachowania kształtu w różnych typach piersi i często mniej zmarszczek. Zdolność nowego implantu Boost do zapewnienia miękkości w dotyku, ale stabilnego kształtu, tworzy „młodzieńczą jędrność”, którą często preferują pacjenci”.

ten Implant MemoryGel Boost zostanie wprowadzony na rynek wiosną tego roku i zbiega się z wprowadzeniem nowego interaktywnego samouczka edukacyjnego dla pacjentów zatytułowanego „Get Ready, Get Informed”. Ponieważ przejrzystość i edukacja pacjentów są ważniejsze niż kiedykolwiek, Mentor stworzył doświadczenie online, które pomaga pacjentom przeglądać ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa i podejmować najbardziej świadome decyzje.

.Źródło strony

Ostatnie Posty