- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryDlaczego ten nowy zabieg na ciało może być wszystkim, czego potrzebujesz przed...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Dlaczego ten nowy zabieg na ciało może być wszystkim, czego potrzebujesz przed i po operacji plastycznej?


Jeśli chodzi o to, jaką pielęgnację skóry zastosować przed lub po zabiegu kosmetycznym, wiemy, że Alastin jest na szczycie listy dzięki regenerującemu nektarowi do skóry, serum po wstrzyknięciu INhance oraz zabiegowi na ciało TransFrom, który pomaga poprawić wyniki niechirurgicznego modelowania sylwetki. Nic więc dziwnego, że ich najnowsza innowacja jest kolejnym idealnym połączeniem do typowych zabiegów modelowania sylwetki, takich jak liposukcja, plastyka brzucha, redukcja piersi, podnoszenie ud i operacje modelowania sylwetki.

Co to jest

Nowość Alastina KOMPLEKS REFORM I NAPRAW (220 USD) czerpie wskazówki z każdego z wyróżniających się produktów tej marki i celuje w stany zapalne, obrzęki, siniaki i gojenie tkanek, aby zapewnić pacjentowi komfort powrotu do zdrowia, szybszy i łatwiejszy.

„Oczekiwaliśmy, że podczas opracowywania tego nowego produktu poprawi on obrzęk, siniaki i jeden obszar zwany włóknistymi opaskami, co jest naprawdę ważne w procesie zdrowienia, ponieważ gdy raz wystąpi stan zapalny po liposukcji, plastyce brzucha lub redukcji piersi, dostajesz głębokiego stanu zapalnego, który przekształca się w tkankę bliznowatą, co przyczynia się do odczuwania przez pacjenta nieprzyjemnego ucisku podczas rozciągania rąk i nóg” – wyjaśnia dyrektor medyczny Alastin, dr Alan Widgerow.

Co to robi

„Zaobserwowałem w ramach wieloośrodkowego badania, że ​​leczenie miejscowe ReFORM & RePAIR COMPLEX poprawiło wrażenia pacjentów po zabiegach chirurgicznych modelowania piersi i sylwetki, przyspieszając powrót do zdrowia po operacji w zakresie kluczowych problemów, o które martwią się pacjenci, takich jak zmniejszenie siniaków, obrzęków , stwardnienie tkanek miękkich i skóry oraz opaski włókniste” – mówi chirurg plastyczny z Chicago Laurie Casas, MD. „Ze względu na skrócony czas rekonwalescencji pacjenci są gotowi do zaplanowania kolejnej procedury”.

Jak to działa

Oprócz technologii marki TriHex, która wspomaga produkcję kolagenu i elastyny, białek odpowiedzialnych za utrzymanie gładkiej i jędrnej skóry, ten zabieg na ciało zawiera również Hexapeptyd 11, który pomaga usuwać kropelki lipidów, które według dr Widgerowa są uwalniane, gdy tłuszcz -wykonywane są operacje redukcyjne.

„Mamy również laktoferynę, która pochłania żelazo” – dodaje dr Widgerow. „To pomaga przy infekcji i siniakach. Wyciąg z Centella asiatica pomaga również regulować produkcję kolagenu, aby zminimalizować blizny.”

Kiedy go używać

Zabieg ReFORM & RePAIR COMPLEX jest już dostępny w gabinetach lekarskich i na Strona internetowa Alastina. W celu uzyskania najlepszych rezultatów, zabieg przeznaczony jest do stosowania na obszar przed zabiegiem jako zabieg kondycjonujący, w trakcie rekonwalescencji i poza nią. „Polecamy dwa razy dziennie, najlepiej rano i wieczorem, ponieważ działa podczas snu i działa również podczas aktywności” – mówi dr Widgerow.

.Źródło strony

Ostatnie Posty