- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaCiałoCelulitDlaczego ten zabieg zwalczający cellulit otrzymuje zielone światło dla ciemniejszych odcieni skóry
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Dlaczego ten zabieg zwalczający cellulit otrzymuje zielone światło dla ciemniejszych odcieni skóry


Spójrz w lewo; spójrz w prawo. Prawie każdy w obrębie linii oka może zmagać się z cellulitem. Niepożądane wgłębienia na nogach, pośladkach i udach występują u 90 procent kobiet i 10 procent mężczyzn. Firma estetyczna Endo, która produkuje iniekcyjne leczenie cellulitu QWO, postanowiła rozpocząć otwartą dyskusję z tymi, którzy mają do czynienia z dołeczkami w pośladkach, z kampanią „Najpierw tyłek”, która zachęca do „pozbawionych osądów” dyskusji na temat problemu, ponieważ ma on wpływ na tak wiele kobiet, bez względu na rasę, wiek i typ sylwetki.

Podczas imprezy inauguracyjnej „Butt First”, która odbyła się w Miami (która niektórzy mogliby powiedzieć, że jest stolicą łupów w USA), dermatolodzy Annie Gonzalez, MD i Stacy Chimento, MD podzielili się pozytywnymi doświadczeniami, jakie mieli z leczeniem zastrzykami na sobie i swoich pacjentach. Będąc w tak zróżnicowanym mieście, eksperci od skóry podkreślili, że QWO zostało dokładnie przetestowane i okazało się, że jest bezpieczne i skuteczne dla kobiet o wszystkich typach skóry Fitzpatrick.

Dr. Chimento i Gonzalez dzielą się korzyściami wygładzania dołków QWO podczas imprezy „Butt First” w Miami.

„Kiedy rozważasz leczenie, bierzesz pod uwagę jego skuteczność i to, czy jest bezpieczne dla populacji pacjentów”, wyjaśnia dr Chimento. „Podczas badań klinicznych QWO 30 procent uczestników miało odcień skóry od jasnobrązowej do bardzo ciemnej, które są klasyfikowane jako typy skóry Fitzpatricka IV, V i VI. Powiem Ci, że wszystkie te kobiety pięknie zrobiły i ten zabieg. Pacjenci o skórze bardziej bogatej w melaninę, tacy jak pacjenci afroamerykańscy lub pochodzenia afrykańskiego, spisywali się absolutnie niesamowicie. Dla nas w Miami jesteśmy bardzo zróżnicowani, mamy wielu pacjentów pochodzenia latynoskiego i latynoskiego, Afroamerykanów i rdzennych Amerykanów, a wszystkie te kobiety zrobiły pięknie i zobaczyły imponujące wyniki, co jest doskonałe, ponieważ kobiety w każdym wieku, ze wszystkich środowisk i ze wszystkimi odcieniami skóry uzyskać cellulit.”

Chociaż siniaki to częsty efekt uboczny, który szybko zanika po pierwszym zabiegu – w celu uzyskania najlepszych rezultatów zalecane są trzy sesje w odstępie 21 dni – dr. Gonzalez i Chimento podkreślają, że siniaki, zaczerwienienia i obrzęki w miejscach wstrzyknięć szybko ustępują. Jedną z obaw, że osoby ze skórą bogatą w melaninę często są ryzyko wystąpienia przebarwień pozapalnych (PIH), które mogą powodować ciemnienie skóry. Lekarze podzielili się, że chociaż zawsze istnieje ryzyko wystąpienia PIH jako reakcji na zabieg skórny, który powoduje zapalenie lub uraz skóry, nie jest to duże ryzyko w przypadku QWO.

„Biorąc pod uwagę mechanizm działania QWO, wyciek krwi z małych naczyń krwionośnych w pobliżu wstrzykiwanego obszaru może powodować siniaki i tymczasowe przebarwienia w trakcie gojenia się siniaka”. Akcje doktora Chimento. „Uważa się, że te siniaki występują z powodu rozpadu kolagenu we włóknistych pasmach cellulitu, które wspierają naczynia krwionośne. Niezależnie od rodzaju skóry, każda osoba jest zagrożona przebarwieniami pozapalnymi i nie jest to skorelowane z typem skóry Fitzpatricka. Jednak każdy usuwa siniaki w różnym tempie i chociaż mogą wystąpić resztkowe przebarwienia, pacjenci zawsze radzą sobie dobrze i widzą poprawę”.

Tego typu rozmowy są dokładnie powodem, dla którego Endo kontynuuje kampanię „Najpierw tyłek” w całym kraju – aby dać kobietom i lekarzom możliwość swobodnego mówienia o wszelkich obawach, problemach lub wyzwaniach wynikających z życia z cellulitem. Jak wiemy ze statystyk, jest to problem, z którym wiele kobiet radzi sobie potajemnie, ale już nie. Bez względu na twoje pochodzenie, QWO chce, abyś wiedział, że mają twoje plecy – i twój tyłek! Iść do QWO.com znaleźć imprezę Butt First w Twojej okolicy.Źródło strony

Ostatnie Posty