- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryDlaczego ten znany dermatolog mówi, że nie należy „gonić” linii i zmarszczek
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Dlaczego ten znany dermatolog mówi, że nie należy „gonić” linii i zmarszczek


Czy istnieje sposób, aby wyglądać na odmłodzoną i młodzieńczą, a jednocześnie wyglądać naturalnie? Tak, mówi nowojorski dermatolog Doris Day, MD. Jako wybitna ekspertka od skóry, która ma do dyspozycji wszystkie najnowsze zabiegi, mówi, że nadmierna korekta i nieodpowiednie umieszczenie wypełniaczy to główny błąd, jaki popełniają ludzie, starając się wyglądać młodziej, błąd, który nieuchronnie sprawia, że ​​wyglądają na starsze. „Nie jest dobrym pomysłem pozbycie się zmarszczek kosztem tego, że wyglądasz na skończonego, starszego i mniej atrakcyjnego” – wyjaśnia. „Celem nigdy nie jest podążanie za liniami, ale zidentyfikowanie i leczenie źródła. To tworzy równowagę i młodość w autentyczny i naturalny sposób.”

Zrozumienie starzenia się twarzy

Dr Day mówi, że pierwszą rzeczą, którą wyjaśnia swoim pacjentom, jest to, że wszyscy mamy piękno i chociaż zmienia się wraz z wiekiem, z wiekiem możemy być jeszcze piękniejsi. Jednak nie starzejemy się tylko w jednym wymiarze. „Starzenie się anatomiczne zachodzi na różnych poziomach, niezależnie od tego, czy jest głęboko od kości aż do najbardziej zewnętrznych warstw skóry, czy też od górnej części twarzy w porównaniu do środkowej części twarzy, podbródka i szyi. Aby uzyskać optymalne wyniki, musimy je odpowiednio przywrócić na tych różnych poziomach”.

Zamiast gonić za utraconym, dr Day mówi, że kluczem do pięknie odmłodzonego wyglądu jest przywrócenie równowagi na twarzy. „Istnieją czynniki ograniczające to, co możemy zrobić, ponieważ wraz z wiekiem nasze szkielety kurczą się, a tkanka miękka, z której składają się wszystkie warstwy skóry, rozszerza się. Na przykład oczodoły i otaczające je mięśnie, więzadła i ścięgna, wszystkie zapadają się trochę, gdy wspierająca je kość kurczy się, a brwi często opadają wraz z wiekiem. Tak więc, jeśli nałożysz zbyt dużo Botox Cosmetic na czoło i wypełniacz wokół oczu, w efekcie oczy będą wyglądać na mniejsze.”

Globalne podejście

Zrozumienie procesu starzenia, a nie tylko ściganie linii i zmarszczek, to najlepszy sposób na uzyskanie długotrwałych rezultatów i naturalnego rezultatu. Dr Day wyjaśnia, że ​​bierze pod uwagę każdy aspekt obaw pacjenta, które są charakterystyczne dla każdego pacjenta, aby znaleźć dokładne leczenie, które pomoże mu osiągnąć zamierzone cele. „To globalne podejście działa w każdym wymiarze”, wyjaśnia. „Od wymiarów fizycznych do emocjonalnych, używam kombinacji produktów do pielęgnacji skóry, urządzeń i preparatów do wstrzykiwań, aby pomóc konturować, odmłodzić i zoptymalizować Twoje najlepsze cechy oraz zminimalizować Twoje wady – i pomóc Ci zobaczyć swoje piękno, abyś mógł je w pełni docenić”.

Najnowszy zestaw narzędzi do leczenia

Chociaż pacjenci mogą początkowo mieć na uwadze jedną konkretną terapię, dr Day mówi zazwyczaj, że w celu uzyskania najlepszych wyników preferowane jest leczenie skojarzone. „Podczas gdy jeden zabieg może zapewnić efekt liftingu, którego potrzebujesz, inny ujędrni skórę, a inny poprawi jej koloryt i teksturę. Połączenie zabiegów, takich jak Botox Cosmetic, wypełniacze i Fotona, prowadzi do pięknego, naturalnie wyglądającego efektu, który da ci to, że „Ona wygląda tak dobrze, co ona robi?” wynik tak, aby nikt nie wiedział dokładnie, co zrobiłeś”.

Do najczęstszych zabiegów zalecanych przez Dr. Daya w celu odwrócenia i zatrzymania zegara należą zastrzyki, lasery, mikronakłuwanie z częstotliwością radiową i osobiście przepisana pielęgnacja skóry. „Do resurfacingu można wykonać lasery i peelingi chemiczne, a do napinania skóry lubię używać stymulatorów kolagenu, takich jak mój laser Fotona, Ultherapy, Sofwave, Thermage czy mikronakłuwanie z częstotliwością radiową, które często łączę z czynnikami wzrostu, aby poprawić efekty. Kiedy tworzymy w skórze kontrolowaną ranę, mamy możliwość dostarczenia substancji aktywnych bezpośrednio do skóry, co usprawnia zabiegi, które wykonuję. I zawsze trzymam rękę na pulsie najnowszych i najbardziej innowacyjnych dostępnych zabiegów.”

Dr Day mówi, że leczenie starzenia się twarzy jest zobowiązaniem długoterminowym, ale prawidłowo wykonane może również pomóc odłożyć potrzebę operacji twarzy. „To wszystko zabiegi, które wzmacniają i celebrują Twoje piękno. Nie chodzi tylko o zabieg na twarz, ale także o odpowiednie zabiegi na twarz oraz konkretną pielęgnację skóry, której potrzebujesz, aby z czasem wyglądać młodziej i lepiej się starzeć”.

.Źródło strony

Ostatnie Posty