- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyDługie fryzury Hajfy Wehbe
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Długie fryzury Hajfy Wehbe

Długie fryzury Hajfy Wehbe były tematem rozmów w mediach społecznościowych w ostatnim okresie. Libańska gwiazda, Haifa Wehbe, pojawiła się wśród swoich zwolenników w ostatnim okresie z wieloma sesjami zdjęciowymi, podczas których przeglądała swój wygląd, urodę i fryzury z długimi włosami, które zostały zaadoptowane przez różne modelki, zwłaszcza ciemnobrązowe włosy.

Długie fryzury Hajfy Wehbe

  • Faliste fryzury Hajfy Wehbe
  • Fryzury kokowe Hajfy Wehbe
  • Fryzury Hajfy Wehbe na długie proste włosy

Faliste fryzury Hajfy Wehbe

W ostatnich tygodniach Haifa Wehbe zwróciła na siebie uwagę serią spontanicznych sesji zdjęciowych, które zamieściła na swoim koncie na Instagramie, i niezwykłe było to, że przyjęła tę długą, falującą fryzurę z różnymi akcentami. Czasami wybierała długie falowane opadające na ramiona i plecy z długimi grzywkami, a czasami widzieliśmy ją z długimi falującymi włosami zaczesanymi do tyłu z wysokimi bocznymi grzywkami przymocowanymi do żelu, a wszystkie są fryzurami, które podkreślają jej kobiecą urodę , szczególnie z ciemnym kolorem jej włosów, który jest jej bardzo godny.

Fryzury Wi-Fi

Fryzury Hajfy Wehbe na długie proste włosy

Gładkie fryzury również miały swój udział w niedawnym wyglądzie Hajfy Wehbe, więc wybrała miękkie włosy, które opadają na plecy i ramiona, z grzywką lub bez, jak widać na załączonych zdjęciach, a także wybrała długie, gładkie włosy z fryzurami w kucyk podniesione od góry, aby wyglądać We wszystkich przypadkach atrakcyjne i eleganckie włosy.

Fryzury malajskie

Fryzury kokowe Hajfy Wehbe

Długie włosy są bardzo odpowiednie do fryzur w kok, fryzury, którą Haifa Wehbe rzadko stosuje, z wyjątkiem sesji zdjęciowych. I możesz zastosować szeroką fryzurę w kok, która jest owinięta na czubku głowy losowymi pęczkami, aby uzyskać modny wygląd w tym sezonie.

Fryzury Hajfy Wehbe

Zobacz na zdjęciach grupę długich fryzur Hajfy Wehbe i wybierz jej styl.

Załączone zdjęcia pochodzą z konta na Instagramie Hajfy Wehbe.

.

Ostatnie Posty