- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryDokręć i popraw dzięki tej nieinwazyjnej kombinacji leczenia
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Dokręć i popraw dzięki tej nieinwazyjnej kombinacji leczenia


Zabiegi laserowe Fraxel® ujawniają zdrowo wyglądającą skórę i zapewniają młodszy wygląd już po jednym zabiegu, usuwając uporczywe oznaki starzenia, uszkodzenia słoneczne, blizny potrądzikowe i blizny pooperacyjne w celu poprawy kolorytu, tekstury i blasku.

Jako pierwszy nieablacyjny frakcyjny zabieg resurfacingu skóry zrewolucjonizował branżę. Osiągniesz rezultaty już po jednym zabiegu przy minimalnym przestoju i bez operacji, co czyni go doskonałym zabiegiem dla tych, którzy chcą mieć młodszy, świeższy wygląd. Ponieważ jest to zabieg nieinwazyjny, możesz się zrelaksować podczas wizyt z Fraxel® — nie będzie to wymagało żadnych cięć ani igieł. Dla wygody przed zabiegiem stosuje się miejscowe znieczulenie, a podczas zabiegu stosuje się zintegrowane chłodzenie.

Przed (po lewej) i Po (po prawej): Pacjent otrzymał oba preparaty Fraxel® i Thermage FLX® zabiegi w gabinecie dr Briana Biesmana w Nashville, TN. Zdjęcia nie zostały wyretuszowane. Poszczególne wyniki mogą się różnić.

Zauważyłem zauważalne rezultaty z teksturą mojej skóry i plamami słonecznymi.

—Lana Gooch, prawdziwa pacjentka

Razem Thermage FLX® i Fraxel® pomaga zwalczyć wczesne oznaki starzenia na twarzy, oczach i ciele poprzez zwiększenie zawartości kolagenu i leczenie wszystkich trzech warstw skóry. Podczas gdy Fraxel® radzi sobie z małymi, przebarwionymi plamami, przebarwieniami posłonecznymi, rogowaceniem słonecznym, melasma, bliznami potrądzikowymi i bliznami chirurgicznymi, Thermage FLX® niweluje zmarszczki i luźną skórę, zapewniając bardziej wyprofilowany wygląd.

Przed (po lewej) i Po (po prawej): Pacjent otrzymał oba preparaty Fraxel® i Thermage FLX® zabiegi w gabinecie dr Briana Biesmana w Nashville, TN. Zdjęcia nie zostały wyretuszowane. Poszczególne wyniki mogą się różnić.

Zdjęcia przed i po mówią same za siebie. Pacjenci wyglądają tak, jakby cofnęli się w czasie po otrzymaniu tej pary zabiegów.

Zapytaj swojego dostawcę, czy zabiegi Thermage® FLX i Fraxel® są dla Ciebie odpowiednie. Zobacz więcej zdjęć przed i po i znajdź dostawcę na Fraxel.pl

FRX.0017.USA.22

.Źródło strony

Ostatnie Posty