- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażDolce&Gabbana Piękno już tu jest
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Dolce&Gabbana Piękno już tu jest


Dolce&Gabbana wprowadza własny biznes kosmetyczny wraz z uruchomieniem Dolce&Gabbana Beauty, zgodnie z komunikatem prasowym marki.

Firma ta z siedzibą w Mediolanie będzie bezpośrednio kontrolować produkcję, sprzedaż i dystrybucję perfum i produktów do makijażu marki po 30 latach współpracy ze źródłami zewnętrznymi.

Zgodnie z komunikatem, podstawowymi funkcjami Dolce&Gabbana Beauty będzie zapewnienie jednolitości i jakości produktu, nadzorowanie wszystkich faz łańcucha dostaw i utrzymywanie jakości na najwyższym poziomie zarówno na poziomie kreatywnym, jak i usługowym. Aby utrzymać te filary, marka zawarła umowy partnerskie z najlepszymi producentami z całego świata.

„Utworzenie Dolce&Gabbana Beauty jest ważnym krokiem w ciągłym rozwoju aktywów, umiejętności i obowiązków Grupy”, mówi CEO Alfonso Dolce w komunikacie. „Ten krok jest jednym z aspektów szerszej, długoterminowej strategii, w ramach której jesteśmy zaangażowani w konsolidację, pielęgnowanie i promowanie doskonałości rzemieślniczej i produkcyjnej naszego wspaniałego kraju i poza nim z poziomu tego samego projektu przemysłowego. Wszystko to jest ujęte w kontekście zrównoważenia społecznego w różnych jego zakresach, począwszy od poszanowania i ochrony okręgów produkcyjnych, kulturowych i terytorialnych. Internalizacja biznesu kosmetycznego w ramach szerszego projektu Dolce&Gabbana umożliwi również ewolucję doświadczenia marki w zunifikowanym i odnowionym języku, który łączy modę i piękno”.

.Źródło strony

Ostatnie Posty