- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaCiałoDolores Catania dzieli się szczegółami na temat rewizji piersi i dlaczego jest...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Dolores Catania dzieli się szczegółami na temat rewizji piersi i dlaczego jest otwarta na chirurgię plastyczną


Kiedy jesteś gwiazdą Prawdziwe gospodynie domowe franczyzy, musisz być przygotowany na to, że nawet najbardziej intymne części twojego życia staną się powszechnie znane. Dolores Catania, która dołączyła do obsady Prawdziwe gospodynie domowe z New Jersey w siódmym sezonie nie ma problemu z byciem otwartą księgą, zwłaszcza gdy może pomóc innym. Porozmawialiśmy z nią o jej ostatnich implantach piersi Sientra, dlaczego tak głośno mówi o swojej operacji plastycznej i jej doświadczeniu z nowojorskim chirurgiem plastycznym B. Aviva Preminger, MD.

Kiedy ostatnio robiłaś sobie piersi? Co sprawiło, że zdecydowałeś się zrobić je ponownie?

„Więc zrobiłam sobie piersi, chcę powiedzieć, jakieś dziewięć lat temu, jak sądzę. Nie byłem zadowolony z ich wyglądu. Nie siedzieli na mnie w prawo. Uginali się. Niepokoił mnie ich wygląd. A Teresa Guidice, która dostała implanty Sientra i poszła do doktora Premingera, wyglądała niesamowicie. Zastanawiałem się, jak to zrobić, a kiedy zobaczyłem, że zostało to zrobione dobrze, zgłosiłem się do lekarza i zgłosiłem się do Sientry, zdecydowałem się kontynuować operację i przerobić.

Dlaczego Sientra? Jaka jest różnica między Sientra a innymi markami implantów?

„Najważniejsze dla mnie jest bezpieczeństwo, ponieważ decydując się na planowy zabieg chirurgiczny, wiąże się to z odpowiedzialnością wobec ludzi w swoim życiu i siebie samego. Więc [great] Rzecz o Sientrze, jest tak wiele różnych rzeczy, ale przede wszystkim ich protokół bezpieczeństwa – to niewiarygodne, poza żadnym. Są tak pewni swojego produktu, że dają 20-letnią gwarancję, podczas gdy inne firmy dają 10. Dla mnie to wiele znaczy.

Ponadto zaopatrują tylko chirurgów posiadających certyfikat zarządu, więc osobiście opiekują się swoimi pacjentami. Sprawdzają uprawnienia lekarza, a to wiele znaczy. To prawdziwy znak, że naprawdę dbają o swoich pacjentów i klientów. Inną rzeczą jest to, że jest to firma prowadzona przez kobiety. To, że pracuje dla nich wiele kobiet, oznacza, że ​​słuchają kobiet i tego, co myślą o rzeczach i przez co przechodzą. Są wielcy w filantropii, a ich filantropia tak wiele dla mnie znaczy. Oni mają fundusz gdzie płacą za kobiety, które potrzebują operacji rekonstrukcyjnej piersi po mastektomii i po przejściu raka piersi, których nie stać na operację. Więc to dla mnie wielka sprawa. Chcę korzystać z firmy, która reprezentuje wszystko, co dobre”.

W jaki sposób posiadanie nowych implantów zmieniło twoje samopoczucie?

„Cóż, moje ubrania lepiej pasują. Moim największym problemem z ostatnimi implantami było to, że przesunęły się bardziej na bok i trudno było mi nosić ubrania. Były pewne stroje, które nie wyglądały dobrze. Nie podobał mi się sposób, w jaki patrzyłem na kamerę i byłem dla siebie bardzo surowy. Więc to mnie zmieniło. Jestem o wiele bardziej pewny siebie. Siedzą lepiej. Są lepiej ukształtowane. Wszystko w moim doświadczeniu w gabinecie doktora Premingera było niesamowite. Powrót do zdrowia był dość szybki”.

Twoja postawa i otwartość na chirurgię plastyczną jest tak odświeżająca. Jak myślisz, dlaczego tak otwarcie podchodzisz do operacji i swoich doświadczeń? Czy pomogły w tym przyjaźnie z innymi kobietami, które przeszły operację?

„Cóż, chciałbym powiedzieć, że jestem pionierem moich przyjaciół w tym, co robię. Mówię o tym otwarcie, bo jestem po prostu szczery. Myślę, że uczciwość jest tylko wtedy, gdy masz platformę z ludźmi, którzy na ciebie patrzą i wiesz, na co się zapisałeś. Więc nie chcę, żeby ludzie myśleli: „o tak, to tylko moje cycki”, „to tylko moja twarz” lub „to tylko mój tyłek”. Chodzi mi o to, że uczciwość jest tylko w stosunku do ludzi, którzy za tobą śledzą, śledzą program i docierają do ciebie.

Plus, większym powodem jest to, że kiedy coś skończę, badam lekarza, badam produkt, który we mnie wkładam i chcę się tym podzielić, gdy mam dobre doświadczenia, aby ludzie wiedzieli, dokąd się udać. Tak wiele osób ma nieudane operacje, ponieważ nie znają właściwego lekarza, do którego można się udać. Kiedy więc czegoś doświadczam i mogę im powiedzieć, przez co przeszedłem i jak tego doświadczyłem, czuję, że słuszną rzeczą jest podzielić się tym, ponieważ w chirurgii plastycznej chcesz zrobić to dobrze za pierwszym razem.

Rewizja jest bardzo trudna. Rewizja kosztuje dużo pieniędzy. Wielu lekarzy nie chce tego robić, ponieważ nie wiedzą, co jest pod tą blizną, a to wielka sprawa. Więc oczywiście nie chcesz robić operacji więcej, niż musisz. Tak więc sztuczka polega na tym, że kiedy masz do czynienia z chirurgią plastyczną, zrób to dobrze za pierwszym razem”.Źródło strony

Ostatnie Posty