- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyDomowe mieszanki do przedłużania włosów i wspomagania ich wzrostu
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Domowe mieszanki do przedłużania włosów i wspomagania ich wzrostu

Domowe mieszanki do przedłużania włosów i wspomagania ich wzrostu, zapewniają wspaniały i promienny wygląd. Długie włosy to marzenie każdej kobiety, a przedłużanie ich domowymi mieszankami pomaga uzyskać mocniejsze mieszki włosowe bez uszkadzania włosów, dlatego większość kobiet woli nakładać domowe maseczki z łatwymi składnikami, które pomagają uzyskać długie i wspaniałe włosy, więc oto dom mieszanki wydłużające włosy i wspomagające ich wzrost.

Domowe mieszanki do przedłużania włosów i wspomagania ich wzrostu

  • Mieszanka kokosowo-miodowa
  • Mieszanka oleju jajecznego i rycynowego
  • Mieszanka olejków imbirowych i jojoba

Domowe mieszanki do przedłużania włosów i wspomagania ich wzrostu

Mieszanka kokosowo-miodowa

Naturalne mieszanki do przedłużania włosów obejmują mieszanie kokosa z miodem, ponieważ olej kokosowy pomaga nawilżyć włosy i przyspieszyć ich wzrost. Jeśli chodzi o miód, jest to naturalny środek nawilżający, który pomaga zatrzymać wilgoć wewnątrz skóry, więc zmieszanie tych dwóch składników to świetne połączenie, które można zastosować, aby pomóc nawilżyć suche i zniszczone włosy, a tym samym wspomóc wzrost włosów.

Wymieszaj 1 łyżkę oleju kokosowego z 1 łyżką miodu i nałóż go równomiernie na włosy od nasady aż po końce, a następnie przykryj plastikową nakrętką na 30 minut. Następnie umyj włosy szamponem, a potem ciesz się długimi, wilgotnymi i miękkimi włosami.

Mieszanka oleju jajecznego i rycynowego

Naturalne mieszanki do przedłużania włosów zawierają m.in Jajka z olejem rycynowym i octem dla zwiększenia wzrostu włosów oraz dla gładkich i zdrowych włosów. Olejek rycynowy wspomaga wzrost włosów i dodaje im siły, a jajeczka pomagają również stymulować wzrost włosów, odżywiać je i zmniejszać wypadanie włosów. Wymieszaj 1 jajko z 3 łyżkami oleju rycynowego i 1 łyżeczką octu. Umieść wszystkie składniki w misce i dobrze wymieszaj, aby uzyskać gładką masę. Następnie masuj skórę głowy tą mieszanką, pozostaw na 30 minut, następnie zmyj zimną wodą i ciesz się długimi włosami po okresie użytkowania.

mieszanka imbirowa

Naturalne mieszanki do przedłużania włosów zawierają aplikację imbiru. QImbir ma wiele zalet dla włosów, ponieważ działa intensyfikując włosy i wydłużając je oraz nadając im miękkości i gładkości, dlatego wrzuć do miski łyżkę świeżego imbiru i dodaj do niego łyżkę oleju jojoba lub oleju kokosowego i dodaj ilość w zależności od długości włosów, następnie nałóż tę mieszankę na skórę głowy i masuj delikatnymi okrężnymi ruchami, następnie przykryj włosy plastikowym czepkiem i pozostaw na godzinę przed spłukaniem letnią wodą. Następnie umyj włosy i powtarzaj tę maskę co tydzień, aby uzyskać pewne rezultaty.

Zawsze przypominamy o konieczności wypróbowania tych przepisów na części wewnętrznej skóry dłoni na nadgarstku lub małej części skóry głowy przed zastosowaniem ich na całej skórze głowy i całych włosach, aby uniknąć uczulenia skóry niektórych do wymienionych składników.

.

Ostatnie Posty