- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażEkskluzywnie: znany guru makijażu Tim Quinn o swojej nowej linii Halo 42...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Ekskluzywnie: znany guru makijażu Tim Quinn o swojej nowej linii Halo 42 Skin-Meets-Wellness


Znany wizażysta i członek NewBeauty Brain Trust Tim Quinn może pochwalić się imponującą listą klientów z listy A, z których niektórych nawet nie możemy wspomnieć, ponieważ przysięgał dochować tajemnicy. Oprócz swojej ponad 20-letniej pracy jako byłego globalnego wizażysty Giorgio Armani Beauty, glammował i upiększał najsłynniejsze twarze, w tym Kerry Washington, Kate Bosworth, Hilary Swank, Diane Lane, Barbara Palvin, a lista jest długa. i dalej.

Quinn rozpoczęła teraz nową karierę jako szefowa ds. urody i współzałożycielka nowej linii produktów do pielęgnacji skóry i samoopieki, Halo 42. Nowe Piękno pierwsza miarka jego wspaniałej nowej linii — mamy obsesję na punkcie każdego produktu, ale Pout It Out Odmładzanie ust (42 USD) puli nie zostawił naszych torebek — Quinn usiadł z nami wraz ze swoim współzałożycielem, ekspertem fitness i wellness Markiem Turnipseedem, aby podzielić się tym, jak jego życiowa kariera jako jednego z najlepszych ekspertów w dziedzinie urody doprowadziła do tego momentu i korzyści dla zdrowia ich współpracy.

Jaki jest Twój niezbędny produkt kosmetyczny na bezludnej wyspie?

Tim Quinn: Nasze odmładzanie ust Pout It Out. Nie mogę dziś żyć bez balsamu do ust.

Co zainspirowało Cię do założenia własnej marki kosmetycznej?

TQ: Nawet po 20 latach w branży kosmetycznej poczułem, że nadszedł czas, aby pracować z kimś, z kim naprawdę chcę spędzić czas, rozwijając markę, która przemawia do wszystkich ludzi.

Skąd wzięła się nazwa Halo 42?

TQ: To świetna historia — Markowi przyśniło się odwrócona tęcza. Jestem trochę śledczym, więc przyjrzałem się, co to jest jako część rodziny Halo. Odwróconą tęczę można zobaczyć tylko przy 42 stopniach, o co chodzi w naszej marce, pomagając ludziom zmienić perspektywę, aby znaleźć własną.

Jaka jest twoja ulubiona chwila na czerwonym dywanie?

TQ: O Boże, Pekin, prawdopodobnie 10 lat temu z Tiną Turner. Pojawiłem się, żeby ją przygotować i była każdą Divą, jaką chciałeś, żeby była. Peruki, etui Louis Vuitton. Powiedziała, że ​​jestem jedyną osobą od czasu Kevina Aucoina, która ułożyła prawidłowe brwi, a potem pozwoliła mi chodzić z nią po czerwonym dywanie.

Jaką lekcję wyniosłeś ze swojego doświadczenia pandemicznego?

TQ: Dla mnie pandemia polegała na odnalezieniu wewnętrznej radości. Spędzałem dużo czasu z mamą, a potem z moim nowym najlepszym przyjacielem, partnerem biznesowym, i odkrywałem na nowo, co naprawdę sprawia, że ​​się uśmiecham.

Współzałożyciele Halo 42, Mark Turnipseed i Tim Quinn. Linia zawierała Maska przywracająca blask (65 USD), odmładzanie ust Pout It Out i eliksir do ciała Oil Over Me (72 USD).

Dlaczego z profesjonalisty zajmującego się zdrowiem psychicznym i fitnessem przeszedłeś na współzałożyciela marki kosmetycznej?

Marka Rzepa: Uważam, że jedną wspólną cechą nas wszystkich jest chęć poczucia piękna, ale chcemy też widzieć piękno, więc to jest po prostu coś, co naprawdę łączy się ze mną i ze wszystkimi innymi.

Jaka jest twoja definicja piękna?

MT: Moja definicja piękna to czuć się cudownie w środku i być w stanie rozpoznać je na zewnątrz.

Kiedy po raz pierwszy zauważyłeś związek między pięknem a zdrowiem psychicznym?

MT: To było w moim własnym procesie, kiedy przechodziłem przez własne zmagania i wyzwania. Kiedy związałam się ze swoją urodą i dbaniem o siebie, byłam w bardzo beznadziejnym stanie umysłu i ciała. Wtedy nauczono mnie, jak myć zęby świadomie i właśnie w tym czasie połączyłam się ze sobą w sposób, którego nigdy wcześniej nie łączyłam. Uświadomiłam sobie wtedy, że mam nadzieję, że będę mogła stać się piękna i wkroczyć w swój potencjał.

Jeśli samoakceptacja jest tak ważna dla zdrowia psychicznego i urody, dlaczego wszyscy nie przyjmiemy jej bardziej otwarcie?

MT: To wielka rzecz do zaakceptowania. Myślę, że świat porusza się tak szybko. Zawsze myślimy o przyszłości. Zawsze myślimy o przeszłości. Chodzi o siedzenie w tej chwili i bycie tam, gdzie jesteśmy teraz – to jest miejsce, w którym doświadczamy piękna. I niestety przez większość czasu nie mieszkamy w tym miejscu. Tak więc, jeśli nauczymy się koncentrować i być w chwili, możemy nauczyć się bardziej autentycznie doświadczać naszego piękna i piękna innych.

Dokąd zmierza świat piękna w ciągu najbliższych 20 lat?

MT: Widzę, że naprawdę obejmuje o wiele więcej praktyk zdrowotnych, a także dietę, ćwiczenia i bycie o wiele bardziej obejmującym niż tylko wiesz, ukrywanie rzeczy, ale o wiele bardziej holistyczne podejście.Źródło strony

Ostatnie Posty