- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryEkskluzywny: nowy produkt z witaminą C, który według tego Derm zapewni skórze...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Ekskluzywny: nowy produkt z witaminą C, który według tego Derm zapewni skórze natychmiastowe wzmocnienie


Między Świętem Dziękczynienia a końcem roku jest trudny okres — przynajmniej dla tych z nas, którzy żyją w chłodniejszym klimacie — gdzie nawet najmniej suchy, najmniej matowy typ skóry wymaga ponownego uruchomienia.

Dla mnie wiedziałam, że nadszedł czas, kiedy po przebudzeniu zaczęłam widzieć łuszczącą się skórę na jedwabnej poszewce na poduszkę (brutto, wiem) i żadna ilość serum, kremów nawilżających, podbarwionych wszystkiego i sprayów utrwalała szarą cerę jak na dzień kontynuował.

Wejdź do nowości Lancer Skincare Natychmiastowy Wzmacniacz Rozjaśniania (125 USD), oficjalna premiera dzisiaj. Mocno uderzający „dopalacz” najlepiej opisać jako lekko cytrusowy, przypominający budyń balsamiczny krem, który dość szybko tonie, ale pozostawia ładny, zdrowo wyglądający, błyszczący połysk, który utrzymuje się nawet po umyciu twarzy.

Podobnie jak wszystkie produkty Lancera, jest dość aktywny (ale nie powoduje, że nawet najbardziej wrażliwe typy skóry, takie jak moja, są czerwone) i jest szczególnie dumny z faktu, że ma wysoki poziom witaminy C – sięgającej 30 procent.

„Witamina C jest kluczem do wyrównania nierównych odcieni skóry, spowodowanych ekspozycją na słońce, genetyką lub stresorami związanymi ze stylem życia i środowiskiem” – wyjaśnia człowiek stojący za linią, dermatolog Harold Lancer, MD. „Kiedy patrzysz na rynek produktów do pielęgnacji skóry, jest wiele kremów i serum z witaminą C, ale większość z nich ma dość niskie stężenia. Poprzez Lancer Skincare staram się dostarczać produkty do pielęgnacji skóry, a w tym przypadku oznaczało to formułowanie jednego z najwyższych stężeń witaminy C w produkcie miejscowym”.

Ponadto, jak podkreśla dr Lancer, wszystkie substancje czynne i przeciwutleniacze to – tutaj słowo kluczowe –stabilizowany: „Podczas formułowania Instant Brightening Booster opracowaliśmy formułę, która zapewnia ustabilizowane dostarczanie witaminy C, która utrzymuje wysokie stężenie składników aktywnych w porównaniu z innymi produktami na rynku, co prowadzi do jaśniejszej i zdrowszego wyglądu skóry”.Źródło strony

Ostatnie Posty