- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzPoliczkiEkskluzywny wywiad: Jillian Dempsey właśnie wprowadziła Spot Sticks
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Ekskluzywny wywiad: Jillian Dempsey właśnie wprowadziła Spot Sticks


Najnowsza premiera Jillian Dempsey to coś więcej niż tylko kolejny produkt kosmetyczny do dodania do Twojej kolekcji — Punktowy kij zrewolucjonizuje sposób nakładania makijażu. Produkty Jillian do makijażu oczu i policzków, a także jej sztabka złota, są powszechnie lubiane i wydaje się, że jej pierwszy kontakt z makijażem podstawowym i kryjącym nie będzie inny. W ekskluzywnym wywiadzie dzieli się z nami, w jaki sposób J-Beauty zainspirowała produkt, na jakich gwiazdach już go wypróbowała i dlaczego pasjonuje ją używanie tego produktu przez mężczyzn.

Jillian jest zdeterminowana, aby ten produkt stał się podstawą codziennego makijażu — proponuje nawet zbadanie mojego selfie, aby zasugerować idealny odcień. „Nie bój się. Usunę go – żartuje. Jillian jest wyjątkowo zaangażowana w zachęcanie mężczyzn do korzystania z produktu, zaczynając od swojego męża, Patricka Dempseya.

Jednak wydaje się, że Patrick łatwo się sprzedał. „Naprawdę chce, aby faceci wiedzieli, czy masz jakieś kręgi pod oczami lub popękane naczynia włosowate wokół nosa i przeszkadzają ci, możesz dotknąć małego Spot Stick”. Jillian mówi, że mężczyźni zbyt długo byli w ciemności. „To jest coś, w czym musimy być niezwykle inkluzywni”. Jej zaangażowanie w swój produkt nie zna granic. „Jeśli będę musiała podejść do twarzy każdego faceta i nałożyć ją na siebie, zrobię to w masce KN95” – mówi.

Oprócz Patricka używała również próbek Spot Sticks na niektórych swoich sławnych klientach, w tym Kristen Stewart i Leslie Mann. Po przetestowaniu go na fryzjerce celebrytów, Jenny Cho, Jillian otrzymała SMS-y od Cho, próbując jak najszybciej położyć ręce na Spot Stick.

Jillian zainspirowała się „bazowaniem na miejscu” i jedną z wielu jej podróży do Tokio. „Naprawdę inspiruje mnie J-beauty i wszystko, co mają do zaoferowania. Czasami jest to przytłaczające, ale tak wiele uwagi poświęca się produktom i to do mnie przemawia”. Spot Stick jest dostępny w 13 odcieniach, ale Jillian powiedziała, że ​​czeka ich znacznie więcej. „Powiedzmy, że mój najjaśniejszy w tej chwili odcień to jeden. Mój plan to zrobić jak 1,25 a 1,50 1,75.”

Można powiedzieć, że Jillian promienieje o swoim nowym produkcie i chce przekazać go konsumentom. „Po prostu poświęciłam dużo czasu i przemyślałam wszystko, co zaprojektowałam, więc być może będziesz musiał ograniczyć mój entuzjazm”, ostrzega na początku naszego czatu. Jej podekscytowanie jest orzeźwiające, wiedząc, że produkt, który nakładasz na swoją skórę, był czyjąś pasją. „Chcę stać za tym i mówić o tym i czuć dumę, że to jest coś, czego jeszcze nie zrobiono. I myślę, że stoi samotnie”.

Czym jest bazowanie na miejscu?

To zabawna historia. Jestem profesjonalną wizażystką od dziesięciu lat i czasami, gdy dostajesz instrukcje dotyczące sesji zdjęciowej, mówią: „nie chcemy dużo podkładu”. Więc jest coś w rodzaju tej małej nazwy kodowej. To prawie tylko kod dla „proszę, nie rób ciężkiej podstawy. Chcemy, żebyś tylko znalazł bazę. Baza punktowa oznacza po prostu pokrycie tylko tych obszarów, których potrzebujesz, aby skóra wyglądała tak, jakby należała do osoby, która jest jej właścicielem. Jest to zasadniczo nuta klifu dla „nie rób pełnego podkładu, po prostu zróbmy to miejsce”.

Jak się okazuje, miałam wrażenie, że wszyscy wiedzieli, co to jest spot bazowy, ale jest sporo osób, w tym jacyś wizażyści, moi znajomi, którzy nie używają tego wyrażenia. Więc może rzeczywiście mógłbym wziąć za to pełną zasługę.

Czuję się tak często, kiedy nakładasz podkład o pełnym kryciu, że jest to onieśmielające dla ludzi, ponieważ nie wiedzą, czy dobrze dopasowują się do odcienia skóry. A kto ma czas?

Przeszliśmy przez pandemię. Wszyscy pracowali nad swoją skórą. Mniej było potrzeby chodzenia po całym domu na całą twarz. [Spot basing is perfect for] jeśli masz maskę, pryszcz, plamę posłoneczną, skazę, cienie pod oczami lub tylko jeden obszar trądziku różowatego i chcesz po prostu dopasować resztę skóry i tylko zakryć ten obszar i zmieszać.

Co to jest kij punktowy?

Chciałbym myśleć o Spot Stick jako niekoniecznie korektorze, ponieważ wierzę, że ludzie będą myśleć o nim w stylu „och, to tylko wchodzi mi pod oczy”. Nie. Spot Stick to krycie i jest to swego rodzaju słowo kodowe do zakrywania tylko tam, gdzie jest to potrzebne, i pozostawiania reszty skóry wyglądającej naturalnie. To rodzaj anty-podkładu.

Prawie tak, jakbyś pomyślał o pomadce lub balsamie do ust. Wiesz, jak nakładasz balsam do ust i jesteś gotowy do pracy, nie wymaga wysiłku i jest to produkt na bazie roztworu? Zamierzasz nawilżyć i nawilżyć usta. Czemu? Ponieważ są suche. Spots Stick jest niezbędny, ponieważ może masz jeden pryszcz, ale reszta skóry wygląda wspaniale. Nie chcesz tego wszystkiego ukrywać. Po prostu chcesz dostać się do tego jednego obszaru. To właśnie reprezentuje Spot Stick.

Dlaczego jest to świetny produkt dla każdego?

Byłbym naprawdę zaszczycony, gdyby ludzie myśleli o tym niezależnie od płci. Uwielbiam to dla mężczyzn i jakkolwiek się identyfikujesz, ale naprawdę dla mężczyzn. To taki dar z niebios, ponieważ mężczyźni chcą powiedzieć: „no cóż, nie mam makijażu”, ale to tak, że wiesz, że krem ​​nawilżający tak naprawdę nie zakryje tych super cieni pod oczami. Więc to jest naprawdę świetny mały przedmiot dla mężczyzn. Naprawdę chcę, żeby mężczyźni nosili to wygodnie i nie myśleli o tym jak o makijażu.

Jak nakładać sztyft Spot?

Lekkim dotykiem byłby twój mały palec, możesz go ogrzać na swoim małym palcu i dotknąć nim obszaru, który potrzebujesz pokrycia, lub możesz go bezpośrednio obrócić. Zaprojektowałem to tak, aby był średniej wielkości pryszczem o płaskim obwodzie, więc jeśli skręcisz go i położysz na pryszczu lub na obszarze, który może tego potrzebować, po prostu skręci się bezpośrednio nad tym obszarem. Stworzy to jakby idealne koło. Stamtąd po prostu mieszasz i dabujesz.

Jeśli chcesz nosić podkład lub tonizujący krem ​​nawilżający. Fantastycznie, ale może masz obszar, którego nigdy nie udało ci się ukryć. Możesz wejść po tym, jak użyjesz podkładu z Spot Stick, i to będzie twój ostatni szlif.

Co jest specjalnego w formule?

To będzie nerdowa chwila, więc po prostu się przygotuj. Jeśli chodziłeś dzisiaj do szkoły makijażu, jedną z podstawowych 101 zasad makijażu jest to, że najpierw nakładasz podkład lub korektor, czyli kremowy rodzaj fluidu. To właśnie wszyscy określają, aby zmniejszyć skazy i tak dalej. W kolejnym kroku, aby Twoja piękna praca trwała, musisz utrwalić ją pudrem. Może to być puder sypki lub puder prasowany, ale powodem i teorią tego całego procesu jest to, że krem ​​będzie poruszał się po twarzy, chyba że złożysz go z pudrem.

Więc moim zamiarem z tą formułą było zrobienie tego z kremem i pudrem w jednym. Otrzymałabyś matowe wykończenie, przylegałaby do skóry i jest trochę bardziej sucha. Więc jeśli używasz go pod oczy, nałóż najpierw lekki krem ​​nawilżający, jeśli masz suchą lub normalną skórę. Jeśli masz tłustą skórę, możesz pominąć ten krok. Jest celowo zaprojektowany tak, aby przylegał do skóry i miał matowe wykończenie, więc mogliśmy uniknąć kroku drugiego, ponieważ uwielbiam wygodę.

Zawsze rozmawiam z głównym chemikiem [at the lab]i wyjaśniam: „To nie może podrażniać ludzkiej skóry. Nie chcę, żeby ktokolwiek się z tego wyrwał, nie chcę tu niczego, co powodowałoby jakiekolwiek bakterie.” Mogę spać w nocy, ponieważ tak bardzo ufam mojemu laboratorium i nie sądzę, aby wiele osób naprawdę o tym rozmawiało.

Co sprawiło, że w tej chwili chciałaś przejść do kategorii makijażu bazowego i kryjącego?

Cóż, myślę, że wszyscy pracowali niesamowicie ciężko podczas pandemii, aby poprawić swoją skórę. Ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to zacząć zakrywać go składnikami, które mogą cię wyrwać lub spowodować zaskórniki. Ważne jest dla mnie czyste piękno. Każdy z tych odcieni, które zaprojektowałem, ma swój własny mały bio, który pomoże dopasować odcień Twojej skóry. Kilka odcieni, które stworzyłem jako tony neutralizujące, aby zakryć kolor niebieski, dzięki czemu można je nosić samodzielnie lub pod innym sztyftem punktowym. Naprawdę chciałem, aby to było niezwykle łatwe dla konsumenta, a nie coś, co wymaga wielu wskazówek, gdy tylko poznasz i zrozumiesz, a kiedy już masz kolor, który wtapia się w twoją skórę, możesz iść.

Najważniejszy jest przekaz dotyczący tego, co robią, ponieważ uważam, że opakowanie jest naprawdę bardzo wygodnie ukształtowane. Uwielbiam czystą wygodę i naprawdę chcę, aby ludzie rozumieli, w co się pakują, kupując produkt.

Lubię zanurzać się w rynku, na którym czuję, że nie wszyscy żyją. Wydawało się, dlaczego nikt nie wykonał malutkiego matowego wykończenia wielkości pryszcza lub miejsca, które wszyscy mogliby nosić jako wygodnego poprawki? Jestem mniejszą firmą. Nie jestem wielką marką handlową. Bardzo starannie projektuję produkty z tym, czego ludzie mogą faktycznie używać. Jestem całkiem praktycznym projektantem.Źródło strony

Ostatnie Posty