- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryEksperci od skóry mówią, że faktycznie pracują nad poprawą skóry
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Eksperci od skóry mówią, że faktycznie pracują nad poprawą skóry


Chociaż z pewnością osiągniesz najlepsze wyniki, gdy będziesz pod opieką profesjonalisty, czy to dermatologa, czy estetyka, niektóre urządzenia domowe mogą zapewnić całkiem potężną wypłatę. Urządzenia przeszły długą drogę, a w branży stale pojawiają się nowe innowacje. W ciągu ostatnich kilku lat, gdy utknęły w domu, urządzenia domowe doświadczyły boomu popularności i wydaje się, że kontynuują ten krok. Słyszeliśmy od ekspertów, które urządzenia są naprawdę warte Twojego czasu i pieniędzy i naprawdę zmienią Twoją skórę.

1
/
11

Terapia światłem LED

Delray Beach, chirurg plastyczny z Florydy Miguel Mascaró, MD, mówi, że laserowa terapia światłem o niskim poziomie z czerwoną diodą LED działa bardzo dobrze, aby poprawić przepływ krwi do skóry, poprawić ogólny wygląd i poprawić zdrowie skóry. „Może poprawić stan skóry bez konieczności jakiejkolwiek obróbki mechanicznej, takiej jak mikronakłuwanie itp.” – dodaje.

Robin Ashley, znany również jako Dallas Facialist, zauważa, że ​​terapia światłem LED jest „wspierana dosłownie przez NASA, więc wiesz, że to działa”. Wyjaśnia, że ​​„skóra wykorzystuje światło LED jako źródło energii do napędzania i naprawy uszkodzonych komórek oraz przywracania optymalnej funkcji komórkowej w celu zwiększenia produkcji kolagenu”. Jeśli chodzi o konkretne urządzenie, usłyszeliśmy kilka zaleceń. Ashley mówi, że „najlepszym urządzeniem zapewniającym komfort i wyniki” jest Omnilux Kontur TWARZY (395 dolarów).

Znana wizażystka i kosmetyczka D’Andre Michael poleca SolaWave. Michael mówi SolaWave Skincare Różdżka z terapią czerwonym światłem i zestawem serum (169 USD) może zająć się zmarszczkami, drobnymi liniami, gojeniem się ran i nie tylko. Jeśli zdecydujesz się na Różdżka do pielęgnacji skóry przeciw wypryskom z zestawem do terapii niebieskim światłem i serum (159 USD), będziesz w stanie pozbyć się bakterii, wyprysków i wyprysków.

estetyk celebrytów, Shani Dardenwskazuje LightStim na zmarszczki (249 USD), który „wyposażony jest w 72 diody LED w kolorze bursztynowym, jasnoczerwonym, ciemnoczerwonym i podczerwonym, które wzmacniają kolagen w skórze i minimalizują drobne linie i zmarszczki, zapewniając młodzieńczą, promienną skórę”. LightStim na trądzik (169 USD) wykorzystuje kombinację czerwonych i niebieskich świateł LED, aby łagodzić wypryski i zmniejszać stany zapalne.

Witthaya Prasongsin/Getty Images

2
/
11

Environ Gold Roll-CIT Mikroigłowa rolka do twarzy

„Po prawidłowym wykonaniu, mikronakłuwanie kosmetyczne zwiększa penetrację produktów o około 70%” – mówi estetyk celebrytów Joanna Czeska. To, co czyni ten produkt szczególnie wspaniałym, to jego złota płytka, która jest antybakteryjna. Czech zauważa, że ​​przed użyciem jakiegokolwiek urządzenia „ważne jest przeczytanie instrukcji i skonsultowanie się z profesjonalistą, aby uzyskać najlepsze rezultaty i uniknąć w jakikolwiek sposób uszkodzenia skóry”.

3
/
11

Joanna Vargas Magiczna Poświata Różdżka (285 dolarów)

Jak sama nazwa wskazuje, to urządzenie jest magiczne. Dzięki czterem ustawieniom — masażowi gorącemu, gorącemu, zimnemu i zimnemu — Magic Glow Wand jest niezwykle wszechstronna. Kosmetyczka gwiazd Nerida Joy mówi, że pomaga „łagodzić stany zapalne, zmniejszać obrzęki i tworzyć promienną cerę”. Jeśli masz wrażliwą skórę lub masz problemy z trądzikiem różowatym lub zapaleniem skóry, Joy poleca chłodny, delikatny masaż.

4
/
11

Joanna Czeska Masażysta Twarzy (189 USD)

Czech mówi nam, że stworzyła to urządzenie „aby zastąpić masaż ręczny i ułatwić każdemu masowanie mięśni”. Dodaje, że właściwie stosowany „zwiększa przepływ krwi, dostarczając więcej tlenu do tkanek i stymuluje produkcję kolagenu. Pomaga również unieść i wyrzeźbić kości policzkowe i linię żuchwy.” Jest bardzo łatwy w użyciu, czeski nazywa go nawet „przyjaznym dla Netflixa” i wymaga tylko pięciu do siedmiu minut dziennie, aby zobaczyć wyniki.

5
/
11

Urządzenia UVB

Eagan, dermatolog z MN Charles Crutchfield III, MD mówi, że domowe urządzenia UVB, forma terapii światłem ultrafioletowym, mogą „zmieniać życie” osób żyjących na odległych obszarach z bielactwem, łuszczycą lub atopowym zapaleniem skóry.

Getty Images / Obraz używany wyłącznie w celach ilustracyjnych

6
/
11

Ranavant Kansa różdżka (70 USD)

„Różdżka Kansa to ręczne, drewniane, ajurwedyjskie narzędzie, którego zaokrąglona końcówka jest wykonana z miedzi i cyny”, wyjaśnia Ashley. Korzyści płynące z Kansa Wand obejmują wyrównanie poziomu pH, oczyszczanie z toksyn w celu poprawy zdrowia skóry, drenaż limfatyczny, zmniejszenie obrzęków, zmniejszenie napięcia mięśniowego i zwiększenie tlenu we krwi, co pomaga zapewnić naturalny, zdrowy blask.

7
/
11

Krio sztyfty

Krio sztyfty pomagają zwalczać stany zapalne i podrażnienia skóry. Joy mówi, że gładka, zimna powierzchnia jest szczególnie dobra do „łagodzenia zapalnej, bolesnej skóry trądzikowej, która cierpi na pryszcze hormonalne”. Trzymane w zamrażarce, tak jak powinny, krio-pałeczki pozostają zimne przez długi czas. Joy mówi, że uwielbia stosować krio-kije do zabiegów na twarz i używa ich przez około 80 procent czasu. Te Bloomeffects Black Tulip Cryo Sticks (115 USD) to świetna para dla początkujących.

8
/
11

Shani Darden różdżka do rzeźbienia twarzy (399 USD)

Darden mówi, że stosuje terapię wibracyjną na twarzach od ponad 15 lat i jest to jeden z jej ulubionych zabiegów, który przynosi wartościowe rezultaty, dlatego jest podekscytowana, że ​​może zaoferować opcję w domu. Wykorzystuje akustyczne fale dźwiękowe, aby zapewnić głęboką stymulację mięśni, wykraczającą poza to, co mogą osiągnąć dłonie, która „ukierunkowana jest na kurze łapki, bruzdy brwiowe i bruzdy nosowo-wargowe u ich pochodzenia pod powierzchnią skóry, a nie na jej powierzchni”.

Wibracje pomagają również stymulować krążenie, aby poprawić wchłanianie tlenu przez skórę i pomóc w walce ze starzeniem się. „Skóra wydaje się jędrniejsza, bardziej konturowa i promienna przy regularnym stosowaniu” – dodaje.

9
/
11

Mikroprąd

Ashley nazywa mikroprąd „niedocenionym bohaterem zabiegów przeciwstarzeniowych”. Wyjaśnia, że ​​„elektryczność niskiego napięcia naśladuje własne impulsy elektryczne organizmu i ładuje komórki, zwiększając zawartość adenozynotrójfosforanu (ATP). Powoduje to stymulację kluczowych czynności komórkowych, takich jak produkcja kolagenu i elastyny, drenaż limfatyczny, tonizacja i napięcie.” Dla Ashley to oczywiste. „Rzeźbiej, podnoś, dokręcaj, tonuj, podczas gdy ty oglądasz Prawdziwe gospodynie domowe…czy muszę powiedzieć więcej?”

Mówi, że najbardziej zaawansowanym urządzeniem domowym jest Tonik NeurotriS PICO (595 USD), który jest dostarczany z kilkoma załącznikami i rzeźbiącymi rękawiczkami do twarzy. Inną popularną opcją są urządzenia NuFACE.

mikroprądowa twarz

Kredyty fotograficzne: DragonImages/Getty Images | Obraz używany wyłącznie w celach ilustracyjnych

10
/
11

Gua Sha

Gua sha pomaga tym, którzy nie są mistrzami w masażu twarzy, osiągnąć kojący, ukierunkowany na wyniki masaż w domu. „Gua sha zapewnia elastyczność, dzięki czemu możesz być precyzyjny dzięki własnemu masażowi twarzy w trudno dostępnych miejscach”, mówi Joy. „Gładka konsystencja i szczególny kształt gua sha sprawiają, że dobrze nadaje się do ujędrniania żuchwy i szyi, ułatwiając dostanie się za uszy w tych długich, zataczających się ruchach w dół szyi, zapewniając zdrowy ruch limfatyczny”. Zaleca włożenie narzędzia do zamrażarki, aby uzyskać działanie przeciwzapalne.

Obrazy Getty

11
/
11

Chudy Poufny Wałek Lodowy Hot Mess (69 USD)

Według Ashley zmniejszenie stanu zapalnego jest kluczem do przeciwdziałania starzeniu się i zdrowia skóry. Użycie wałka lodowego wysyła świeżą krew do obszaru. „Pomyśl o przepływie krwi jako o bogatej w składniki odżywcze rzece, która dostarcza naszym komórkom odpowiedniego paliwa do optymalnego funkcjonowania” – mówi Ashley. „To z kolei pomoże w drenażu limfatycznym, który odtruwa skórę i wypłukuje toksyny oraz zmniejsza zatrzymywanie wody. Toczenie lodu rzeźbi i tonizuje mięśnie, a także działa (tymczasowo) napinająco; kojące, orzeźwiające uczucie.”

Źródło strony

Ostatnie Posty